Dla jednych tydzień wrażeń, dla innych problemy. Wróżka Anne zdradza, co nas czeka

Czego możemy spodziewać się od losu w ostatnim tygodniu maja? Zerknij poniżej i sprawdź swój horoskop tygodniowy ogólny od wróżki Anne.

Sprawdź swój horoskop tygodniowy od wróżki Anne
Sprawdź swój horoskop tygodniowy od wróżki Anne123RF/PICSEL

Horoskop tygodniowy ogólny dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała wróżka Anne. 

Horoskop tygodniowy dla Barana

Czeka cię aktywny tydzień. W pracy ceń się wysoko i nie pozwalaj sobie na zbędną krytykę twojej osoby, zwłaszcza ze strony konkurencji. Zajęte Barany będą miały większe pragnienie wyrażania siebie, co nie spodoba się partnerowi, bo on też będzie chciał błyszczeć. Wolne zaś powinny wyjść w świat, a zwiększą swoje szanse na znalezienie drugiej połowy. W weekend wyjedź nad jezioro.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Aura tego tygodnia przyniesie więcej przyjemności, które pozwolą ci szybko odzyskać humor. W pracy możesz być nieco nerwowy, bo będziesz miał wrażenie, że szef czepia się szczegółów byle tylko ci dokuczyć. Zajęte Byki mogą być nieco niedostępne emocjonalnie, jednak partner będzie się starał nawiązać z nimi kontakt. Wolne zaś będą miały negatywne myśli związane z nową osobą, bo aż nadto jej zachowania będą przypominać mu byłą miłość.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Czeka cię spokojny tydzień. W pracy nie za wiele będzie się  działo, ale i ty się zbytnio nie wykazuj.  Zajęte Bliźnięta poczują się entuzjastycznie nastawione do obecnego życia z partnerem i podejmą decyzję o ponownym odwiedzeniu miejsca, które kiedyś w przeszłości uważały za wyjątkowe. Wolne zaś poznają kogoś, kto jest młody duchem, ale niezbyt chętny  do zaangażowania.  W weekend rozpoczniesz cykl regularnych ćwiczeń.

Wszystko o znakach zodiaku>>>
Wszystko o znakach zodiaku>>>123RF/PICSEL

Horoskop tygodniowy dla Raka

W tym tygodniu pilnuj szczegółów wyznaczonego wcześniej planu. W pracy szef może czepiać się drobiazgowych błędów, ale nie daj się sprowokować do zbędnych dyskusji. Zajęte Raki będą zadowolone z dobrej komunikacji z partnerem. Wolne zaś będą wzdychać do kogoś, kto niespodziewanie pojawił się w ich otoczeniu. W weekend wybierz się na spacer albo rower.

Sprawdź też swój horoskop dzienny

Horoskop tygodniowy dla Lwa

W tym tygodniu wykorzystaj dobrą aurę do poznawania ludzi. W pracy rozejrzyj się za szkoleniami, czy innymi możliwościami zdobycia dodatkowej wiedzy. Zajęte Lwy będą dobrze się bawić w towarzystwie partnera, ale nutka zazdrości może zepsuć między wami pozytywną atmosferę. Wolne zaś zanim zdecydują się ponownie randkować z byłą miłością powinny zastanowić się, czy jest to dla nich dobre. W razie konieczności poradź się kogoś, komu ufasz.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Już od samego poniedziałku będziesz roztargniony i możesz zapomnieć o ważnej sprawie. W pracy ludzie będą ci przychylni i chętnie pomogą w nadrobieniu zaległości. Zajęte Panny będą miały dużą szansę, aby ożywić swoje życie miłosne, ale to one będą musiały wykonać pierwszy krok. Wolne zaś powinny unikać rozrywkowego Strzelca, który może ich przyciągać, ale wspólne życie okaże się niemożliwe.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

W tym tygodniu pozwól sobie na więcej luzu. W pracy wykonaj tylko to, co do ciebie należy i nie bierz na siebie ewentualnych nowych projektów, bo teraz nie będziesz miał na nie ochoty. Zajęte Wagi będą zadowolone, bo efekty ich działań umocnią istniejący związek. Wolne zaś zrobią porządek swoim sercu kasując z telefonu stare numery, bo nie ma sensu czekać, że dawne uczucie jeszcze wróci. W weekend szukaj towarzystwa optymistycznych ludzi.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

W tym tygodniu będziesz szukał ukojenia w domowym zaciszu. W pracy będziesz bywał w niej tylko tyle, ile musisz, a może nawet weźmiesz sobie dzień wolnego. Zajęte Skorpiony w porę zorientują się, że popełniają stale te same błędy i zaczną dokonywać korekty w swoich zachowaniach wobec partnera. Wolne zaś ruszą w miasto, aby znaleźć kogoś, kto spędzi z nimi gorące lato. W weekend unikaj dyskusji, których tematem są uczucia, bo ktoś może źle je zinterpretować.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Aura tego tygodnia przyniesie ciekawe wiadomości. W pracy uporządkuj notatki, a nie będziesz musiał potem godzinami wygrzebywać czegoś z chaosu, który cię otacza. Zajęte Strzelce będą miały problem, co zrobić ze swoim życiem miłosnym, bo może się okazać, że zmierzacie razem z partnerem, ale w przeciwnych kierunkach. Wolne zaś nie powinny umawiać się z nudnym i skąpym wielbicielem. Weekend sprzyjał będzie uprawianiu sportu.

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Początek tygodnia przyniesie zaskakujące sytuacje. W pracy czeka cię wiele rozmów z przełożonymi, które mają służyć zmianie wykonywanych obowiązków. Zajęte Koziorożce mogą czuć się osaczone poprzez naciski partnera. Pamiętaj jednak, że to ty wcześniej obiecałeś więcej niż możesz dać. Wolne zaś w samotności będą regenerować siły. W weekend  czeka cię spotkanie ze starym znajomym. Tylko nie licz na to, że coś z tego wyjdzie!

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Aura tego tygodnia przyniesie pozytywne wibracje. W pracy nie obawiaj się mówić swoich opinii, a twoje pomysły przypadną do gustu nawet najbardziej marudnym osobom z zespołu. Zajęte Koziorożce będą starały się wnieść do swojego związku takie zachowania, które poprawią znudzoną atmosferę. Wolne zaś będą czuły przyciąganie do kogoś, kto nie jest do końca wolny. W weekend zorganizuj grilla, będziesz się dobrze bawić.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

W tym tygodniu będziesz miał więcej odwagi w swoich poczynaniach. W pracy nikt nie powinien ci przeszkadzać, dzięki czemu udać się sporo zrobić z wyprzedzeniem. Zajęte Ryby będą poszukiwać wspólnych aktywności, które mogą ożywić ich związek i wnieść do niego element zabawy. Wolne zaś odkryją swój uwodzicielski urok wobec nowego sąsiada, który właśnie wprowadził się do bloku naprzeciwko.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas