Mężczyźni spod tego znaku są namiętni i przebojowi. Mają ogromne powodzenie u kobiet

Wróżka Aira

Wróżka Aira

Aktualizacja

Profesjonalni astrolodzy często podkreślają, że osoby spod znaku Barana w życiu stawiają sobie ambitne cele, a w sypialni są namiętne i pełne pasji. Jednak co jeszcze można o nich powiedzieć? Przedstawiamy krótką charakterystykę zodiakalnego Barana, uwzględniając najważniejsze cechy. Wyszczególniamy, jego zalety oraz największe słabości. Kto może skraść serce Barana, a przed kim będzie on raczej uciekał w popłochu?

Zodiakalny Baran lubi flirtować z nieznajomymi
Zodiakalny Baran lubi flirtować z nieznajomymi123RF/PICSEL

  • Astrolodzy wierzą, że znakom zodiaku przypisane są określone cechy charakteru i predyspozycje do konkretnych zachowań. Dotyczy to wszystkich przedstawicieli gwiezdnej dwunastki, jednak dziś skupiamy się wyłącznie na zodiakalnym Baranie
  • Osoby spod tego znaku mają niezwykle silny charakter. To dlatego, że rządzi nimi żywioł ognia, a ich opiekuńcza planeta to buntowniczy Mars. Stereotypowy Baran jest przebojowy, charyzmatyczny i... bardzo głośny. Potrafi zapadać w pamięć, jednak ma również swoje drugie, spokojniejsze oblicze. 
  • Jaki jest zodiakalny Baran? Czy jest dobry w łóżku i kto może skraść jego serce? Przedstawiamy naszą krótką charakterystykę tego znaku zodiaku

Czy Baran to dobry znak zodiaku? Za te cechy Barana warto cenić

Baranami są osoby urodzone pomiędzy 21 marca a 19 kwietnia. Jako pierwszy spośród wiosennych znaków zodiaku są z natury dobre i tryskają wrodzonym optymizmem. W życiu bardzo cenią sobie przyjaźń, dlatego za bliskimi osobami są w stanie skończyć w ogień.

Charakteryzuje je przede wszystkim takie cechy jak:

  • pasja,
  • odwaga, 
  • siła, 
  • charyzma,
  • ambicja. 

Z kolei przedsiębiorczość, kreatywność i zapał, z którym angażują się w nowe projekty, przyczyniają się do ich zawodowego sukcesu. Konkurencja jedynie motywuje osoby spod znaku Barana do działania. Lubią rywalizować z innymi, a w przypadku niepowodzeń łatwo się nie poddają. 

Zodiakalne Barany w grupie ochoczo wdają się w dyskusje niezależnie od poruszanych tematów. Nie boją się wyrażać własnej opinii, chociażby po to, aby znaleźć się w centrum zainteresowania.

Barany to osoby, które otwarcie wyrażają swoje zdanie
Barany to osoby, które otwarcie wyrażają swoje zdanie123RF/PICSEL

Największe wady Barana. Okazuje się, że ma swoje za uszami

Zodiakalny Baran, jak każdy znak zodiaku, ma jednak również swoje wady. Nie sposób nie zauważyć, że osoby spod tego znaku lubią dominować nad innymi.

Nie uznają kompromisów, a w towarzystwie często są skupione na sobie, przez co ich znajomi mogą odnieść wrażenie, że ich potrzeby są ignorowane. Ich ognisty temperament sprawia, że często wdają się w awantury z błahych powodów i mogą mieć skłonności do zdrady. 

Jaki jest Baran w łóżku? W sypialni zawsze daje z siebie sto procent

O ognistym temperamencie zodiakalnego Barana w sypialni można by było pisać powieści. Jego energia seksualna jest jak rozpalony do czerwoności wulkan, od którego trudno oderwać wzrok. Zakazany owoc - niebezpieczny, a zarazem intrygujący.

Jaki jest Baran w łóżku? Krążą plotki, że jest to jeden z najlepszych kochanków w zodiaku. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni spod tego znaku są bardzo namiętni i chętnie eksperymentują w sypialni, zdobywając nowe doświadczenia. To właśnie ta otwartość w połączeniu z zaangażowaniem pomaga im doprowadzić partnerkę na szczyt.

Z kim powinien być Baran według horoskopu? Te znaki pasują do niego jak ulał

Zodiakalne Barany żyją intensywnie i tego samego oczekują od swoich potencjalnych wybranków. Związek z osobą w typie domatora, która zawsze chce mieć partnera obok siebie, nie spotyka się z innymi ludźmi i nie rozwija swoich zainteresowań, na pewno nie jest dla nich odpowiedni.

Najlepiej sprawdzają się relacje Baranów ze znakami zodiaku z trygonu powietrza i ognia. Idealną kombinację w horoskopie stworzą z charyzmatycznym Lwem i nieprzewidywalną Wagą.

Powiew świeżości do ich życia na pewno wprowadzi również relacja z kreatywnymi Wodnikami lub Bliźniętami lub osobą spod swojego znaku zodiaku. Natomiast najgorszym możliwym partnerem dla zodiakalnego Barana okaże się relacja miłosna z Panną lub Skorpionem.

Za to kocha Baran. Jak zdobyć jego serce?

Barany chętnie flirtują z nowo poznanymi osobami. Nie mają oporów, aby zaprosić na randkę osobę, która po prostu wizualnie wpadła im w oko, jednak od potencjalnego partnera do długotrwałej relacji oczekują znacznie więcej, niż jedynie atrakcyjnego wyglądu.

Aby zdobyć serce zodiakalnego Barana, nie należy wykładać od razu wszystkich kart na stół. Podobają im się osoby, które otwarcie wyrażają swoje zainteresowanie, ale jednocześnie nie narzucają się innym. Takie, które potrafią godzinami opowiadać o swoich zainteresowaniach, ale pewne szczegóły z życia zdradzają jedynie wybranym.

Marzą o tym, aby znaleźć partnera, który odkryje ich wrażliwą stronę i pomoże im przezwyciężyć emocjonalne blokady.

Tego nie lubi Baran. Jeśli tak zrobisz, ucieknie w popłochu

Trzeba wiedzieć, że zodiakalne Barany nie zniosą scen zazdrości i ciągłego marudzenia. Nie przyjmują również łatwo krytyki, dlatego zawsze warto przemyśleć wszystkie za i przeciw, zanim wyrazimy negatywną opinię na temat ich zachowań.

Baran nie lubi również nudy, a brak wspólnych zainteresowań i tematów do rozmów jest dla niego nie do zaakceptowania u potencjalnego partnera. Z tego powodu osoba, z którą wchodzi w związek musi być spontaniczna, ciekawa świata i ludzi.

Mężczyźni spod znaku Barana niełatwo znoszą krytykę
Mężczyźni spod znaku Barana niełatwo znoszą krytykę123RF/PICSEL

Czytaj również:

Zobacz także: 

Przynoszą słodycze i papierosy. Ukraińcy opłakują swoich zmarłychAFP
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas