Reklama

Reklama

Numerologiczny horoskop na luty!

Sprawdź, które liczby przynoszą ci szczęście a których należy się wystrzegać. Przekonasz się, dodając wszystkie cyfry swojej daty urodzenia. Powodzenia!

Numerologiczna 1

Romantyczne przeżycia, jakie czekają na ciebie w tych dniach, będą miały teraz inny charakter niż te z przeszłości, bo wcześniej było lekko, beztrosko i bez zobowiązań, ale nadchodzą zmiany. Los wystawia ci teraz rachunek i jeśli chcesz utrzymać swój związek, musisz całkowicie zmienić swój sposób postrzegania życia. Okaże się, jak ważne są dla ciebie te relacje, które jeszcze niedawno wydawały ci się nudne i nieatrakcyjne. To czas pokory i poznania własnych ograniczeń. Ale właśnie to jest ci potrzebne. Natomiast  dobrze ułożą się teraz twoje stosunki zawodowe, zwłaszcza jeśli w ostatnich dniach tego lata w twoje grono znajomych zawitał ktoś niezwykle  tajemniczy ktoś, kto wyzwala w tobie sprzeczne ale bardzo wyraziste uczucia. Zdziwisz się, jak wiele ta znajomość może pomóc ci w szczeblach kariery zawodowej. Jeżeli jesteś aktualnie bez pracy, to spróbuj ponownie skontaktować się z firmą, która mieści się niedaleko miejsca zamieszkania twojego starszego wiekiem krewnego. Obecnie sytuacja będzie dla ciebie bardzo sprzyjająca. Jeśli czekasz na awans, to przypomnij o danej ci obietnicy. Twoje papiery leżą na samym spodzie, ktoś musi je wyciągnąć na wierzch.

Reklama

Numerologiczna 2

Ktoś z  twoich dawnych przyjaciół będzie teraz bardzo aktywnie zabiegać o twoje względy. Jeśli podejmiesz decyzję na "tak", to chyba dlatego, że nie bardzo masz teraz co ze sobą zrobić. Wasza relacja będzie cię kusić aby przekształcić ją znowu w coś głębszego ale nie okaże się to dobrym pomysłem. Nie da się już przywrócić tamtej bliskości, a czas spędzony osobno zagra na waszą niekorzyść. Wasze rozstanie tym razem będzie definitywne. W nowo nawiązanych związkach może dojść do małego starcia. Nie ustępuj, bo potem już zawsze będzie to twoja rola w tym układzie partnerskim. Poza tym chyba nastał już czas aby ponownie poświęcić tylko sobie weekend. Czas spędzony w domu da ci zapas nowych sił do pracy. A siły, zwłaszcza psychiczne będą ci w tym miesiącu potrzebne, bo twoja firma w tym czasie bardziej będzie przypominać arenę międzyludzkich zmagań niż biuro, w którym świadczy się usługi dla innych. Przetrwasz, jeśli nie skusi cię obietnica awansu w zamian za poparcie czyjejś racji. Jeśli nie mieszkasz w miejscowości, w której pozostała większość twoich bliskich, to koniecznie wygospodaruj czas na odwiedziny domu i stron rodzinnych.

Numerologiczna 3

Podejmij próbę zweryfikowania kręgu swoich dotychczasowych znajomych. Zbyt wiele i zbyt blisko wokół ciebie jest ludzi, którzy nic nie wnoszą do twojego życia, natomiast będę starać się wyciągać z waszego kontaktu korzyści dla samych siebie. Lepiej trochę stracić, aby potem z czystą kartą wejść w nowe życie. Zwłaszcza, jeśli samotnie spędzasz swoje dni. Wprawdzie najbliższe prognozy tego stanu nie zmienią, ale przynajmniej jest to szansa na to, że przeszłość, nie będzie ciążyć wam, drogie trójki, w przyszłych układach osobistych. Przedstawiciele wibracji będący już w związkach, powinni koniecznie zdecydować się na szczerą, partnerską rozmowę. Zwłaszcza, jeśli wasza bliskość znalazła swój początek w miejscu pracy. Historia niestety czasami  lubi się powtarzać, więc przyjrzyj się dokładnie chłodnym okiem układowi twojej życiowej połówki i nowo przyjętej do pracy osoby. Kwestie zawodowe przysporzą ci trochę nerwowych emocji. Jeśli masz do wyboru pozostanie w obecnej pracy albo nowy układ, to nie bój się zmian i zaryzykuj nowe życie. Jeśli ta nowa propozycja ma niewiele wspólnego z twoim dotychczasowym zajęciem, to szybko przekonasz się do nowych zadań i innego otoczenia. Nawet, jeśli łączy się ona ze zmianą miejsca zamieszkania.

Numerologiczna 4


Poczujesz, że nastał czas, żeby pozbyć się wszystkich zaległości. Należy decydować szybko, a konkurencja zostanie daleko w tyle. To koniec pewnego starego i początek nowego etapu w twoim życiu zawodowym. Środek miesiąca bardzo sprzyjać będzie  zawieraniu nowych znajomości, które bardzo korzystnie mogą już wkrótce wpłynąć na twoją karierę. A cudze podpowiedzi i opinie mogą okazać się bardzo inspirujące. A jeśli masz już dosyć wykonywanej pracy i planujesz założyć własny biznes, to poczekaj z tą decyzją kilka tygodni. Pamiętaj również, że nie bez powodu uchodzisz za osobę dosyć kochliwą, ale jeśli już kogoś masz, to nie próbuj w tych dniach wystawiać na doświadczenia cierpliwości bliskiej ci osoby. Tym razem może ci się nie udać i wszystko to, na czym faktycznie ci zależy, nagle może się zakończyć. Osoby samotne mogą teraz zmienić swój los, jeśli planujecie w tym miesiącu jakikolwiek wyjazd nie krótszy, niż 3 dni. Los postawi na waszej drodze kogoś, z kim  wspólnie będziecie podróżować. Czwórki z trygonu powietrza powinny uważać na swoje pieniądze i karty kredytowe. Zwłaszcza w tzw. zaprzyjaźnionych miejscach.

Numerologiczna 5

Coraz bliżej wiosny, więc twoje niespokojne serce znowu jest otwarte na nowe wyzwania. Jeśli chcesz trochę podbarwić swoje obecne układy uczuciowe, to podejdź do tego bardzo delikatnie. Część z was nawet się nie obejrzy, jak z niewinnego flirtu wyrośnie im całkiem spory romans. A przecież dla części z was to miał być tylko niewinny, emocjonalny przerywnik waszego związku. Konsekwencje mogą być trudne do odwrócenia, zwłaszcza jeśli wszystko rozgrywa się w bliskim, zawodowym  układzie. Natomiast obecne dni  to sprzyjający czas dla singli waszej wibracji. Całkiem niespodziewanie krótki służbowy wyjazd zmieni wasze plany życiowe, spowoduje, że część z was zacznie bardzo szybko myśleć o zaakceptowaniu myśli o życiu z kimś, na stałe. Osoby z trygonu ziemi nie powinny w tym czasie podejmować decyzji, które zmieniłyby znacząco wasz dotychczasowy zakres zawodowy. Pamiętaj, że tak naprawdę wszystko z pewnej odległości wygląda ładniej, niż z bliska. Jeżeli w tym miesiącu zdajesz ważne egzaminy albo oczekuje cię rozprawa sądowa, to bądź dobrej myśli. Nawet, jeśli do tej pory sprawy szły "jak po grudzie", to teraz wszystko pójdzie gładko i zakończy się po twojej myśli.

Numerologiczna 6

W twoim otoczeniu wbrew temu, na co się zanosiło, nie szykują się większe zmiany. Ci, na których możesz liczyć, pozostaną,  a osoby ci nieżyczliwe, w dalszym ciągu będą brylować w towarzystwie. Natomiast kłopotem będzie fakt, że mimo wielokrotnych prób mediacyjnych, nie zakończy się przykry dla ciebie konflikt pokoleniowy w twoim otoczeniu.  Natomiast, jeśli masz wrażenie, że twoja druga połowa szuka gdzieś dodatkowych wrażeń poza waszym związkiem, to okaż stoicki spokój. Nic tak nie przyśpieszy powrotu do ciebie, jak fakt, że patrzysz na wszystko z chłodnym dystansem. Dlatego nie zatrzymuj, nie rozmawiaj. To będzie dobry test dla waszego związku.  Jeśli jednak zostaniesz solo, co również może się przydarzyć, to będzie to konsekwencja działania twojego trzeciego roku roku osobistego. On przynosi wiele zmian w naszym życiu osobistym, a jeśli dla kogoś jest to rozstanie, to już wkrótce okaże się, że tak jest dla ciebie lepiej. To świetny miesiąc dla twórców, dla tych, kto wykonuje wolny zawód albo pracuje w własnej firmie. Wibracja tych dni przyniesie wam również nowe możliwości pracy. Warto je rozważyć.

Numerologiczna 7

Zamiast patrzeć nostalgicznie w wasze wspólne zdjęcia, zacznij żyć od nowa. Ta miłość już nie wróci, zachowaj w duszy wspomnienia, ale wyrzuć przedmioty, które przypominają tamten czas. Jeśli chcesz jeszcze zwykłego, codziennego szczęścia, to zrób miejsce dosłownie i w przenośni nowemu uczuciu. Ono nadejdzie niepostrzeżenie ale musi mieć puste miejsce wokół ciebie, aby móc się rozwinąć. Więcej czasu poświęć sprawom zawodowym. Tu możliwe są sukcesy, uznanie szefów, a nawet niechętny podziw kolegów w pracy. Dużym zaskoczeniem będzie dla ciebie propozycja czasowego przejęcia obowiązków osoby, która od zawsze starała się być we wszystkim niezastąpiona. Poradzisz sobie, warto podjąć takie wyzwanie. Jeśli dopiero zaczynasz nowe zajęcie, to bardzo starannie przeczytaj swój kontrakt zawodowy. Nie wszystkie elementy tego tekstu znajdą twoją aprobatę. Nie podpisuj niczego, dopóki cały tekst nie będzie zawierał wszystkich interesujących cię ustaleń. Nie daj się namówić komuś z dawniejszych układów na wspólne opracowanie zaczętego już projektu. Poniesiesz tylko konsekwencje, zaszczyty nie będą twoim udziałem.

Numerologiczna 8

Chyba nastał taki czas, kiedy trzeba będzie pogodzić się z tym, że ochłodzą się twoje relacje z bliskimi. Wina leży po obu stronach, bo ty nie akceptujesz cudzych słabości, a na dodatek dotyczy to twoich  bliskich będących w wieku, który ma prawa do różnych dziwactw. Do tego jeszcze dochodzi pojawienie się w twoim otoczeniu kogoś faktycznie ci nieżyczliwego, więc plotki - i te na tematy zawodowe i te na tematy osobiste, będą cię teraz otaczać niemal zewsząd. Dlatego, skoncentruj się tylko na pracy, na tym, co musisz wykonać. Kontaktuj się z ludźmi, w towarzystwie których, nie musisz niemal obsesyjnie uważać na każde wypowiadane słowo. Jeśli masz jakieś hobby albo nie dokończone drobne domowe czynności, to właśnie tak spędzaj wolny czas. Musisz przeczekać, ta zła wokół ciebie zgromadzona  energia już niedługo przestanie ci zagrażać. Jeżeli nie żyjesz samotnie, to w tym miesiącu wrócą ze zdwojoną siłą wasze dawne chwile. Osoby, które niedawno spotkały tę ważną dla siebie osobę nie powinny wprowadzać tego kogoś do swojego zaprzyjaźnionego grona.  Nawet i tutaj może spotkać was jakaś nieprzyjazna uwaga. Zamknijcie się we własnym świecie i cieszcie się wzajemną bliskością. Wkrótce wszystko wróci do  normy.

Numerologiczna 9

Przez te dni odniesiesz wrażenie, że twój dom ostatnio przestał być twoją twierdzą, a  stanie się to za sprawą wizyty kogoś starszego z rodziny twojej życiowej połówki. Obawiam się, że trudno będzie na tyle powstrzymać emocje, aby nie doszło między wami do konfliktu. Na szczęście ta wizyta dosyć szybko dobiegnie końca. Nie wracaj w rozmowach do tych chwil, bo niepotrzebne emocje znowu powrócą. Tym bardziej, że w stałych związkach może pojawić się niestety problem konkurencji czyli kogoś trzeciego w życiu bliskiej ci osoby. Niestety, nie wszyscy wyjdziecie z tego bez uszczerbku emocjonalnego. Natomiast całkiem wolne osoby tej wibracji będą teraz  wraz z przyjaciółmi planować długofalowe inicjatywy. Im bardziej wydadzą ci się one nierealne, tym większa szansa na spotkanie kogoś wyjątkowego. Zawodowo twoje sukcesy zależeć będą od zgodnej współpracy z innymi. Ktoś będzie przekonywać cię do pomysłu, który szybko okaże się dochodowy. W firmie nagle wypłynie sprawa, o której już niemal zapomniano. Okaże się nie tylko ciekawa, ale i pasjonująca. Do rozwiązania tego problemu warto poświęcić nawet swój prywatny czas.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy