Reklama

Poruszające słowa wizjonerki Aidy. Dotyczą konkretnego dnia

Aida Kosojan-Przybysz to znana wizjonerka, artystka i specjalistka od rozwoju osobistego. Rozgłos zapewniły jej słowa o „roku maski”, które później zinterpretowano jako zapowiedź pandemii. Ostatnio Aida znów skierowała do swoich fanów ważne słowa. Czego dotyczyły?

Aidę Kosojan-Przybysz zwykle przedstawia się jako wizjonerkę, która talent miała odziedziczyć po swojej babce. Jej najsłynniejszą przepowiednią jest ta, w której pojawiają się słowa o "roku maski", później interpretowano jako zapowiedź pandemii koronawirusa i towarzyszących jej ograniczeń.

Zobacz również: Wybierz jedno oko z dziewięciu. Kryje się w nim prawda o tobie

Przesłania od Aidy Kosojan-Przybysz

Głównym obszarem działalności Aidy Kosojan-Przybysz nie jest jednak przewidywanie przyszłości, ale sztuka oraz rozwój osobisty. W ramach tego ostatniego Aida Kosojan-Przybysz organizuje warsztaty, spotkania i szkolenia. Często dzieli się również poradami i złotymi myślami, publikując je na Instagramie. To zwykle krótkie treści, podkreślające rolę intuicji, uważności, skupienia na swoich potrzebach, empatii, więzi z naturą. "Otwórz się na świat, a świat otworzy się na ciebie", "Nie mów tak, kiedy serce mówi nie", "Nie bądź instrumentem w cudzych rękach" - to kilka cytatów z publikowanych przez nią wypowiedzi.

Reklama

Zobacz również: Koniec z zaciskaniem pasa. Trzy znaki zodiaku, które czeka zastrzyk gotówki

Ważne słowa Aidy Kosojan-Przybysz: Niedziela nie dzieli

Na początku marca, Aida Kosojan-Przybysz opublikowała wpis, odnoszący się do niedzieli, która tradycyjnie jest czasem odpoczynku i rodzinnych spotkań.

"Niedziela nie dzieli, tylko rozkłada obrus do zasiadania przy wspólnym stole z życzliwością, uważnością, szacunkiem i radością" - napisała Aida.

Trudno odmówić trafności jej słowom. Nie jest tajemnicą, że w wielu rodzinach ostatni dzień tygodnia nie jest czasem relaksu, ale napięć, słownych utarczek, wymuszonych uśmiechów i przykrych komentarzy. Psycholodzy i socjologowie podkreślają, że od kilku lat nasze relacje z najbliższymi pogarszają się  - nadszarpnięte przez pandemię, teraz przechodzą kolejną próbę, zafundowaną przez stres, związany z trudną sytuacją ekonomiczną.

Nic więc dziwnego, że słowa Aidy spotkały się z błyskawiczną reakcją internautów. "Pięknej niedzieli", "Piękne" - czytamy w komentarzach.

Zobacz również: Czy istnieje 13 znak zodiaku? Wszystko, co musisz wiedzieć o Wężowniku

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida | Aida Kosojan-Przybysz | przepowiednie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy