Szczęśliwe dni dla znaków zodiaku w marcu. Wtedy los się uśmiechnie

Opracowanie Tomasz Kromp

Marzec może okazać się naprawdę szczęśliwym miesiącem. Kosmiczna energia sprzyja wówczas wielu osobom. Poprawa sytuacji finansowej, stawienie czoła trudnemu wyzwaniu, zażegnanie konfliktu, a może odnalezienie prawdziwej miłości lub bratniej duszy? Sprawdź, które dni będą wyjątkowe dla twojego znaku zodiaku.

Jakie dni w marcu będą szczęśliwe dla poszczególnych znaków zodiaku?
Jakie dni w marcu będą szczęśliwe dla poszczególnych znaków zodiaku?123RF/PICSEL

Baran – te dni będą szczęśliwe w marcu

Osoby spod znaku Barana powinny nieco zwolnić tempo i zadbać o siebie. Warto również rozważyć zmiany na tle zawodowym. W sferze uczuciowej może zacząć robić się ciekawie. Jeśli chodzi o finanse, to szczególnie sprzyjającymi dniami mogą okazać się 19 i 22 marca. Być może warto wtedy poprosić o podwyżkę?

Byk – w te dni warto poznać kogoś nowego

Marzec może być nieco melancholijny dla Byków, niektórzy zaczną powątpiewać w swoje życie uczuciowe. Warto jednak rozwijać nowe relacje, szczególnie 7-8 marca. Jest duża szansa, że nowo poznane osoby okażą się wspaniałymi przyjaciółmi lub... idealnymi kandydatami na życiowych partnerów.

Bliźnięta – szczęście uśmiechnie się pod koniec miesiąca

Na osoby spod znaków Bliźniąt czeka niezwykle ciekawy i produktywny miesiąc. W pracy będzie układało się bardzo dobrze, a jeśli chodzi o sferę uczuciową, to istnieje duża szansa na poznanie kogoś wyjątkowego. Warto wziąć sprawy w swoje ręce pod koniec miesiąca – szczególnie sprzyjającymi dniami będzie 27 i 30 marca.

Rak – szczęśliwe daty w marcu

Osoby spod znaku Raka powinny nieco odsapnąć. Warto skupić się na swoim zdrowiu i zredukować poziom stresu. Dobrze poświęcić nieco czasu na wzmacnianie więzi z przyjaciółmi i pielęgnowanie związku. Sfera finansowa i uczuciowa może ulec poprawie, w szczególności pod koniec miesiąca – 30 i 31 marca.

Lew – szczęście uśmiechnie się w te dni

W marcu Lwy mogą napotkać kilka problemów w związku ze swoimi relacjami. Intensywny okres w pracy może skończyć się wysokim poziomem przemęczenia. Wobec tego lepiej zadbać o siebie – z pewnością nie zaszkodzi urlop. Szczęśliwe dni Lwów to 28 i 29 marca. Warto wtedy przejąć inicjatywę i zrobić coś dla siebie.

Panna – w środku miesiąca nadejdzie szczęśliwy czas

Marzec to dla osób spod znaku Panny czas wielu nieuniknionych decyzji. W sprawach uczuciowych warto postawić na szczerą rozmowę, która pomoże w uniknięciu konfliktu. Dobrze chwilę odsapnąć i uwolnić się od służbowych obowiązków. Szczęście będzie sprzyjać osobom spod znaku Panny w szczególności 14 i 17 marca. Wówczas poprawie powinna ulec sytuacja finansowa.

Waga – początek miesiąca może być wyjątkowy

Aktywność zawodowa Wag uzyska nową dynamikę. W tym miesiącu osoby spod tego znaku zodiaku nie powinny narzekać na przeciwności losu. Wobec tego warto spróbować nowych rzeczy i przejmować inicjatywę w relacjach. Początek miesiąca może być naprawdę wyjątkowy – szczęście będzie sprzyjać Wagom przede wszystkim 3 i 6 marca.

Skorpion – na te dwie daty powinien zwrócić uwagę

Skorpion bardzo się rozczaruje w marcu. Będzie to związane ze sferą uczuciową. Nie warto się jednak tym zamartwiać. Lepiej robić swoje i skupić się na pracy. Trzeba jedynie uważać, by nie stracić motywacji – odpoczynek jest równie ważny. Jeśli chodzi o sprzyjające dni, to do osób spod znaku Skorpiona szczęście powinno uśmiechnąć się pod koniec miesiąca – 28 i 30 marca.

Strzelec – szczęście będzie sprzyjać w te dni

W marcu na osoby spod znaku Strzelca czekają zmiany w sferze uczuciowej i zawodowej. Co istotne, będą to zmiany na lepsze. Szczęście uśmiechnie się w szczególności 29 i 30 marca. Oprócz świętowania swoich osiągnięć, warto podjąć pracę nad swoim rozwojem. Dodatkowa aktywność fizyczna nie powinna zaszkodzić.

Koziorożec – środek marca okaże się sprzyjający

Na Koziorożców czeka kilka niespodzianek w marcu. Osoby spod tego znaku powinny jednak uważać, ponieważ brak organizacji może wywołać prawdziwy chaos. Szczególnie sprzyjające dni to 14 i 17 marca. Wówczas warto również postawić na odpoczynek – dodatkowy urlop w środku miesiąca z pewnością nie zaszkodzi.

Wodnik – końcówka marca będzie wyjątkowa

Sytuacja finansowa Wodników w marcu ulegnie poprawie. Jeśli chodzi o relacje, to pod koniec miesiąca, a konkretniej 30 i 31 marca, nastąpi w związku z nimi coś wyjątkowego. Osoby spod znaku Wodnika powinny podjąć dodatkową aktywność fizyczną. Dzięki temu będą mogły znacząco poprawić swoje samopoczucie.

Ryby – te daty będą wyjątkowe w marcu

W marcu Ryby powinny przejąć inicjatywę w sferze uczuciowej. Wówczas z pewnością pozytywnie się zaskoczą. Jeśli chodzi o pracę i finanse, to nadejdzie pewna stabilizacja poprzedzona kilkoma małymi sukcesami. W przypadku Ryb, ich szczęśliwe daty to 27 i 28 marca. Osoby spod tego znaku w końcówce miesiąca będą mogły liczyć na przypływ kreatywności.

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas