Wróżka Diana stawia tarota na 14 lutego. Co wydarzy się w życiu wszystkich znaków zodiaku?

Środa, 14 lutego. Walentynki. Czego możemy się spodziewać? Czym zaskoczy nas dzień? Sprawdź, co mówią postawione przez tarocistkę Dianę karty Tarota. Horoskop tarotowy dla wszystkich znaków zodiaku.

Tarot na 14 lutego dla wszystkich znaków zodiaku
Tarot na 14 lutego dla wszystkich znaków zodiaku123RF/PICSEL

Tarot na 14 lutego 2024 r. dla wszystkich znaków zodiaku od wróżki Diany

Tarot dzienny dla Barana

Karta: 7 Kielichów

W relacjach prywatnych ktoś liczy, że zdołasz zintegrować się z grupą, nie zatracając swoich cech charakteru, indywidualnego podejścia. Dobrze się zastanów, co pragniesz wnieść do tych relacji. Początkowo natłok nowości oraz inne silne osobowości mogą cię nieco przytłoczyć. W finansach wiedz, że ręka rękę myje, a ktoś zna kogoś. Trzymaj ze wszystkimi. W drodze uwaga na problemy z trawieniem.

Tarot dzienny dla Byka

Karta:  Mag

W relacjach prywatnych ktoś liczy, że się określisz. Nasze życie pełne jest przejściowych momentów, w których nie wiemy, kim jesteśmy ani jaki będzie nasz następny krok. Nadchodzi jednak taka chwila, kiedy trzeba podnieść nogę, a potem postawić ją na ziemi przed, za, po lewej lub po prawej. W finansach masz mnogość opcji. Każda zamknie wszystkie inne ścieżki. W zdrowiu uważaj na gardło.

Tarot dzienny dla Bliźniąt

Karta:  Głupiec

W relacjach prywatnych ktoś liczy, że nie pomylisz doskonałej intuicji z szaleństwem, a odwagi - z brawurą. Niekiedy człowieka obłąkanego i pioniera odróżnia wyłącznie łut szczęścia. Jeśli ktoś wygląda, jakby szedł przez świat bez żadnego planu, to najpewniej tak właśnie jest. Nie oczekuj od niego za wiele. W finansach uwaga na nieprzemyślany wydatek. W zdrowiu jest ryzyko stłuczenia kończyny.

Tarot dzienny dla Raka

Karta:  Sprawiedliwość

W relacjach prywatnych ktoś liczy, że zwalczysz swoje pokusy, a także oprzesz się pragnieniu zemsty. Proste wyrównanie rachunków nie przyniesie spokoju. Może za to wycisnąć łzy żalu i zasiać gniew, że nie stać cię było na sprawiedliwy wyrok. Wisi nad tobą trudna decyzja, ale warto ją podjąć. W finansach wypłać komuś, co do niego należy. Możliwe spotkanie z prawnikiem. W zdrowiu uwaga na nerki.

Tarot dzienny dla Lwa

Karta:  Król Buław

W relacjach prywatnych ktoś liczy, że gwałtownie pohamujesz swoje albo jego pragnienia, nim będzie za późno. W czyjejś naturze leży zdobywanie, rzucanie wyzwań, nieustanne parcie do przodu. Może to się jednak odbywać kosztem frustracji, łez, rozczarowań i spalonych mostów. W finansach nie daj się ponieść emocjom ani niczyim fantazjom. Zachowaj chłodną głowę. W zdrowiu uwaga na ostrogę w pięcie. 

Wszystko o znakach zodiaku
Wszystko o znakach zodiaku123RF/PICSEL

Tarot dzienny dla Panny

Karta: 2 Kielichów

W relacjach prywatnych ktoś ma nadzieję na związek romantyczny z Tobą albo przynajmniej na ciepłą przyjaźń. Osoba ta trzyma się na dystans. Pomimo niewątpliwych uczuć nie jest ona pewna, czy chce się angażować. Mogą jej w tym przeszkadzać skomplikowane relacje rodzinne lub brak doświadczenia. W finansach ktoś zechce nawiązać współpracę na próbę. W zdrowiu uwaga na problemy z płucami lub nerkami.

Tarot dzienny dla Wagi

Karta:  10 Kielichów

W relacjach prywatnych ktoś liczy, że poddasz się większej sile, zaakceptujesz, że nie na wszystko mamy wpływ. Miłość bywa jak huragan, a związki wypracowane przez pokolenia wyrastają przed nami jak góry. Nie sposób ich skruszyć, a bardzo trudno obejść. Trzeba wspinać się po szczęście z tym, kto raczej się nie zmieni. W finansach możliwe odziedziczenie interesu. W zdrowiu uwaga na serce.

Tarot dzienny dla Skorpiona

Karta:  Słońce

W relacjach osobistych ktoś liczy, że będzie mógł się grzać w twoim blasku, że podzielisz się z nim radością, spokojem, optymizmem, a może nawet i... domem. W grę wchodzi zarówno wspólny stały adres, jak i "przezimowanie" u siebie przyjaciela, krewniaka lub... zwierzęcia. W finansach może dokonać się przełom, który całkowicie zmieni twoje podejście do kariery. W zdrowiu uwaga na problemy z sercem.

Tarot dzienny dla Strzelca

Karta:  3 Mieczy

W relacjach prywatnych ktoś liczy, że wykażesz się wobec niego szczególną delikatnością. Trudno jest rozmawiać z osobą drażliwą, wyczuloną na swoim punkcie. Najdelikatniejsza sugestia może zostać odebrana jako osobisty atak. Nie wchodź w rolę rozjemcy między dwiema zwaśnionymi stronami. W finansach ograniczenia i przykrości da się przezwyciężyć. W zdrowiu uwaga na kolki nerkowe, ból w boku.

Tarot dzienny dla Koziorożca

Karta: 7 Buław

W relacjach prywatnych ktoś ostrzega, że obecne trudności mogą zostać pokonane, jednak będzie to miało swoją cenę. Przyj do przodu, o ile jesteś w stanie ponieść tego konsekwencje. W przeciwnym razie się wycofaj. Nie ma nic gorszego niż frustracja, że poświęcenie nie zostało docenione. W finansach nie stawaj jako jednostka przeciwko wielu. W zdrowiu uwaga na problemy z zatokami, migreny.

Tarot dzienny dla Wodnika

Karta: Głupiec

W relacjach prywatnych ktoś liczy, że docenisz wolność. Ten ktoś nie chce zbyt wielu zobowiązań i nie zamierza ich tobie narzucać. Nie pragnie dla związku żadnej etykietki. Jeśli masz silne pragnienie przynależności oraz stabilizacji, to może cię taka postawa bardzo frustrować. W finansach zyskasz okazję, by porzucić zobowiązania bez większego ambarasu. W zdrowiu uwaga na zawroty głowy.

Tarot na dziś dla Ryb

Karta:  10 Mieczy

W relacjach prywatnych ktoś liczy, że wycofasz się z kontaktów, które tylko cię wykańczają. Twoje obowiązki wobec drugiego człowieka kończą się tam, gdzie zaczyna się autodestrukcja. Nikt, kto naprawdę dobrze ci życzy, nie będzie świadomie wymagał poświęcenia bez granic. W finansach musisz znaleźć wsparcie, wspólnika, by kontynuować walkę. W zdrowiu uwaga przede wszystkim na układ nerwowy.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas