Zegarek wskazuje 11:11? To zaszyfrowana wiadomość od losu. Sprawdź jej znaczenie

Zaszyfrowana wiadomość od losu? Jeśli spoglądasz na zegarek i widzisz konkretną godzinę, może to oznaczać ważny sygnał „z góry”. Przynajmniej tak głosi numerologia. Jak odczytać znaczenie konkretnych godzin?

Zegar wskazuje konkretna godzinę? Los ma dla ciebie wiadomość
Zegar wskazuje konkretna godzinę? Los ma dla ciebie wiadomość123RF/PICSEL

Zgodnie z numerologią, godziny mają kryć w sobie przesłanie od losu. Jeśli spoglądasz na zegarek i widzisz konkretna godzinę, może to oznaczać ważne przesłanie dotyczące twojego życia. Jeśli trafnie zinterpretujesz przekaz, dostrzeżesz wskazówkę dotyczącą miłości, pracy i innych obszarów życia.

W numerologii za konkretnymi godzinami mają skrywać się określone przesłania. Od jakiegoś czasu zdarza ci się sprawdzać godzinę i trafiać na tę samą? Być może to tzw. godzina lustrzana. O co w niej chodzi?

Godzina lustrzana: co to takiego

Godzina lustrzana jest określana mianem godziny równej lub anielskiej. Zgodnie z zasadami numerologii, to właśnie w niej zawarty jest przekaz związany z miłością. Do godzin lustrzanych zaliczamy godziny takie jak 11:11, 15:15 czy 10:10.

Godziny lustrzane i ich przekaz

Zegar wskazuje godzinę lustrzaną? Los ma dla ciebie ważną wiadomość
Zegar wskazuje godzinę lustrzaną? Los ma dla ciebie ważną wiadomość123RF/PICSEL

Każda z godzin lustrzanych niesie ze sobą konkretne znaczenie. Skrywają one zaszyfrowaną wiadomość od losu. Oto ich konkretne znaczenie.

10:10 - Przesłanie zawarte w tej godzinie wiąże się z bliskimi osobami. To znak, by wyciągać wnioski i przemyśleć, jak relacje wyglądają w rzeczywistości. Niezależnie od decyzji, los będzie cię wspierał w podejmowanych działaniach.

11:11 - Na zegarku widnieje właśnie ta godzina? Los chce ci przekazać, że niebawem czeka cię trochę niespodzianek.

12:12 - Ta godzina ma związek z aniołami. Chcą ci przekazać, że są przy tobie i będą cię wspierały we wszystkich działaniach.

13:13 - Poprzez tę godzinę los pragnie ci przekazać jedno: nie czekaj. Plany i cele należy realizować, a nie chować do szuflady. To znak od losu, który chce zmotywować cię do działania. Lepiej go nie lekceważ: niewykorzystane szanse lubią się mścić.

14:14 - To godzina wskazująca na wielkie zmiany. Mogą dotyczyć sfery uczuciowej czy zawodowej. Los przekazuje w ten sposób, że trzeba je przyjąć i nie bać się ich.

15:15 - Działaj! To zdaje się przekazywać godzina 15:15. Nadszedł już czas na zmiany - nie czekaj, nim będzie za późno.

16:16 - Podążaj za marzeniami. Próbuj z całych sił, a uda ci się wspiąć na szczyt. Po drodze pojawi się wiele sprzyjających okoliczności. Ruszaj więc w drogę!

17:17 - Nadchodzą dobre chwile. Nic dodać, nic ująć.

18:18 - Otrzymasz propozycję spotkania. Od twojej decyzji zależy, czy odmienisz swój los. Może warto zaryzykować? To już twój wybór.

19:19 - Uwaga, ostrzeżenie. Los stara ci się przekazać ważną wiadomość, w której ostrzega przed kolejnymi działaniami. Zwolnij tempo i baczniej obserwuj otoczenie. Czeka cię trochę trudności.

20:20 - Zachowaj czujność. Godzina 20:20 to nic innego jak przestroga od losu. Uważaj na relacje z bliskimi i przyjaciółmi, jak i współpracownikami. Mogą pojawić się problemy.

21:21 - Czas na happy end albo jak kto woli: szczęśliwy finał pewnej sprawy. Od jakiegoś czasu borykasz się z wątpliwościami w kwestii miłości czy pracy? Jeszcze trochę i to minie. Ktoś z przyjaciół zaprasza cię na spotkanie? Nie rezygnuj.

22:22 - Ktoś zdobędzie się na dość zaskakujące wyznanie. Może to czas, by zastanowić się nad relacjami z bliskimi osobami? Część z nich można już spisać na starty.

23:23 - Godzina jest zwiastunem wieści o pracy. Warto bardziej przyłożyć się do powierzonych zadań i obowiązków. Jeśli nie jesteś w stanie się zmotywować, może to najwyższy czas by pomyśleć o zmianie pracy?

00:00 - Jeśli akurat zegarek wskazuje tę godzinę, czas wsłuchać się w głos swojej intuicji. To pora, by w ciszy i skupieniu zastanowić się nad sprawami, które cię nurtują.

***

Aplikacja Pogoda Interia - sprawdza się!.
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas