Reklama

Reklama

Czy znasz swoją wartość?

Niektóre osoby dostrzegają w sobie same niedoskonałości, inne w ogóle się nimi nie przejmują. Do których ty należysz? Sprawdź co mówią gwiazdy.

Baran (21.03-20.04)
Nie można powiedzieć o tobie, że jesteś nieśmiała i zakompleksiona. Zdanie innych nie wpływa na to, jak postrzegasz własną osobę. Wielu ludzi zazdrości ci niezwykłej odporności na krytykę.

Byk (21.04-20.05)
Dostrzegasz u innych liczne talenty i czasem w duchu zazdrościsz im, że nie jesteś tak uzdolniona. Jednak doceniasz to, czym zostałaś obdarowana przez los i śmiało eksponujesz swoje zalety.

Bliźnięta (21.05-21.06)
Należysz do interesujących osób, które brylują w towarzystwie. Potrafisz nawiązać i prowadzić rozmowę w zasadzie na każdy temat. Jesteś świadoma swych zalet i daleka od fałszywej skromności.

Reklama

Rak (22.06-22.07)
Nie dostrzegasz swoich atutów. Nieśmiałość sprawia, że w większym towarzystwie czujesz się po prostu zagubiona. Wydaje ci się, że jesteś mało atrakcyjna, ale tylko ty oceniasz siebie tak surowo.

Lew (23.07-23.08)
Jesteś mistrzynią w eksponowaniu swoich zalet, dlatego zawsze wyglądasz olśniewająco. Często świadomie wykorzystujesz urok osobisty. Jesteś pewna siebie, ale nie brak ci subtelności i taktu.

Panna (24.08-22.09)
Brakuje ci pewności siebie, a także często pomniejszasz swoje osiągnięcia. To, co zdaniem otoczenia jest niezwykłym dokonaniem. Tobie nie wydaje się niczym szczególnym ani godnym uwagi.

Waga (23.09-23.10)
Nie masz problemów z zaakceptowaniem własnej osoby, czasami wręcz można odnieść wrażenie, że jesteś zbyt w siebie zapatrzona. Znasz swe atuty, a słabości starasz się umiejętnie maskować.

Skorpion (24.10-22.11)
Należysz do kobiet magnetyzujących otoczenie. Nawet ze swoich wad potrafisz uczynić zalety. Sprawiasz wrażenie osoby, która akceptuje siebie bez najmniejszych zastrzeżeń. Tylko ci pozazdrościć!

Strzelec (23.11-21.12)
Cieszysz się z tego, co otrzymałaś od losu, dlatego nie brakuje ci wiary w siebie. Starasz się dostrzegać w ludziach tylko pozytywne cechy i wierzysz, że oni patrzą na ciebie w ten sam sposób.

Koziorożec (22.12-20.01)
Nigdy nie jesteś zadowolona z siebie. Masz zastrzeżenia do swojego wyglądu albo uważasz, że w danej sytuacji mogłaś postąpić lepiej. Perfekcjonizm nie pozwala ci myśleć: "W tym jestem dobra".

Wodnik (21.01-20.02)
Otoczenie uważa cię za osobę oryginalną i szalenie atrakcyjną. Kiedy usłyszysz z czyichś ust taką opinię, wybuchasz śmiechem - i wcale nie jest to kokieteria. Nie widzisz w sobie nic niezwykłego.

Ryby (21.02-20.03)
Jeśli słyszysz od kogoś krytyczną uwagę, stwierdzasz z żalem: "Tak, zawsze wiedziałam, że jestem do niczego". Gdy ktoś prawi ci komplementy, odnosisz wrażenie, że po prostu drwi z ciebie.

Autor: Halina Dunaj

Zwiedź magiczną strefę

Astro.pl
Dowiedz się więcej na temat: cechy | poczucie własnej wartości | horoskop | aprobata

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy