Reklama

Reklama

Numerologiczna dwójka

​Dyplomacja, intuicja i świetny nos do wywęszenia wszelkich tajemnic - tak w jednym zdaniu można byłoby podsumować dwójkę. Jednak czy wszystko to aby jest prawdą? Numerologiczne dwójki postrzegane są jako strażnicy tajemnic, w poprzednich wcieleniach często obcowali z wiedzą tajemną, zajmowali się rytuałami, amuletami, kamieniami, etc.

Często w poprzednim wcieleniu pełnili role Arcykapłanów lub Kapłanek, dlatego też w obecnym życiu przychodzi im wieść życie szarych eminencji, sekretarek szefów lub osób trzymanych z dala od świecznika. Dlatego też dwójki często są hamowane w sprawach zawodowych, pomimo wielkiego doświadczenia i odpowiedniego wykształcenia.

Szefowie boją się dać dwójce władzę, gdyż wtedy może ona ją wykorzystać przeciwko im i wprowadzić nowe, bardziej sprawiedliwe rządy. Zapytacie czy dwójkom zależy na karierze? Z tym bywa różnie, jeśli nasza dwójka kształtuje się z 11 dnia lub miesiąca to oczywiście tak, jednak z czasem osoby te będą wolały wybrać bezpieczniejsze stanowiska i stamtąd kierować swoimi sprawami.

Dwójki to osoby bardzo cierpliwe, skore do nadstawienia drugiego policzka, jednak kiedy los lub sytuacja zmusza je do obrony, to działają z szybkością i precyzją kobry. Biada wtedy osobie, która przekroczyła granice bezpieczeństwa dwójki. Niezwykle wyczulone są na krzywdę swoich dzieci. Posiadanie teściowej lub teścia o tej wibracji nie ułatwi wam życia, gdyż zawsze wszystko wiedzą i widzą, a swojemu zięciowi potrafią tak umilić życie, aby nikt ich o to nie podejrzewał.

Reklama

Jak kochają dwójki?

Często nazywamy ich niewolnikami swoich miłości, przez co popełniają wiele błędów. Mężczyzna poznaje piękną i atrakcyjną kobietę dwójkę i w takiej się zakochuje, niestety dwójka postrzega zakochanie i miłość jako całkowite oddanie, dlatego też w jej przekonaniu poświęcenie siebie będzie aktem miłości.

Efekt tego zazwyczaj jest taki, że książę myślał, że poznał księżniczkę, a ona okazała się Kopciuszkiem i nie potrafiła grać roli królewny w jego życiu. Zamiast leżeć i pachnieć wolała biegać z zupą i koszulą za ukochanym, przypominając tym samym jego matkę. Nie popełniajcie takiego błędu, szanowne panie.

No dobrze, a co z panami dwójkami? Jak z nimi postępować?

Im prościej, tym lepiej! Jeśli macie faceta dwójkę, to przede wszystkim go doceniajcie, nie używajcie do komunikacji kalamburów i nie odstawiajcie skeczy, a wtedy mężczyzna będzie się was trzymał. Pozwólcie mu na jego tajemnice, dajcie mu czasem pomilczeć, a wasz związek przetrwa lata. A jeśli macie dominujący charakter, to mężczyzna dwójka pozwoli wam być sobą.

Dwójki do majątków dochodzą powoli lub przez dziedziczenie. Kiedy odchodzi osoba o tej wibracji, będąca w odpowiednim wieku, możecie spodziewać się, że gdzieś w schowku lub w banku pozostawiła po sobie spore oszczędności, gdyż dwójki często są osobami oszczędnymi i nie żyjącymi ponad stan. Zdrowotnie dwójki narażone są na problemy z podwójnymi organami, nerki, płuca, męskie - kobiece organy, piersi. Często też mogą ukrywać swoje problemy ze zdrowiem.

Autor:  Sylwester Chordecki

 

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje