Reklama

Reklama

Wielki horoskop na 2016 rok

Sprawdź, co cię czeka w nowym roku.

Baran 21.03. – 20.04.

Z rodziną, dla rodziny - oto twój cel w ciągu najbliższych miesięcy.

Rodzina i uczucia

Na przełomie stycznia i lutego możesz poczuć się przeciążona obowiązkami. Za to w kwietniu będziesz promienieć. Być może zyskasz też nowych adoratorów? Pod koniec maja lub na początku czerwca możliwa huczna impreza w rodzinie - chrzciny, wesele lub rocznica ślubu. Na przełomie października i listopada szansa na odnowienie kontaktu z dalszymi krewnymi. Być może przyjedzie zza granicy ktoś, kogo dawno nie widziałaś.

Pieniądze i praca

Na przełomie stycznia i lutego możliwe są nadprogramowe wydatki. Może na drobne naprawy w domu? Ale już w kwietniu nastanie dobrobyt, dlatego bez wyrzutów sumienia pozwolisz sobie na zakup wymarzonej sukienki i eleganckich butów. Na początku lata trzeba będzie wesprzeć finansowo wyruszających na wakacje młodszych członków rodziny, ale już w drugiej połowie lipca dodatkowe zlecenia zapewnią ci niezły dochód. Za to we wrześniu musisz uważać, by pieniądze nie stały się przyczyną małżeńskich konfliktów. Na przełomie listopada i grudnia warto trochę zaoszczędzić, aby przygotować się do świątecznych wydatków.

Reklama

Zdrowie i kondycja

Wczesną wiosną wstąpią w ciebie nowe siły. Poczujesz się, jakbyś odmłodniała o parę lat. Utrzymaniu dobrej kondycji sprzyjać będą długie spacery. Od początku sierpnia do końca lata będziesz w doskonałej formie. Podczas wypraw dotrzymasz kroku wytrawnym piechurom. Jedynie w październiku i pierwszym tygodniu listopada musisz bardziej uważać na urazy kości i stawów. Pod koniec roku warto zwolnić tempo. Pozwól sobie na chwile błogiego lenistwa.

Sprawdź horoskop dla twojego znaku zodiaku

BYK

BLIŹNIĘTA

RAK

LEW

PANNA

WAGA

SKORPION

STRZELEC

KOZIOROŻEC

WODNIK

RYBY

Byk 21.04. – 20.05.

Gwiazdy sprzyjają ci na wielu polach, warto z tego skorzystać!

Rodzina i uczucia

Początek roku to dobry czas zarówno na wyjazd w dużym, rodzinnym gronie, jak i na podróż z samym mężem. Za to na przełomie lutego i marca łatwo o konflikty. Wiosna zagości w twoim sercu w maju. Wieloletni małżonkowie znów poczują się jak para zakochanych nastolatków, a samotne panie mogą poznać godnego zaufania mężczyznę. W sierpniu będziesz chciała innym nieba przychylić. Jednak uważaj, by nie uszczęśliwiać nikogo na siłę. Daj bliskim nieco swobody zwłaszcza na początku grudnia.

Pieniądze i praca

Od początku roku aż do 8 września będzie cię wspierał hojny Jowisz przemieszczający się przez przyjazny Bykom znak Panny. Efekt? Bez trudu znajdziesz intratną posadę lub uzyskasz korzystny kredyt. Będziesz mogła pozwolić sobie na wydatki, które ciągle odkładałaś na później. Wspomożesz też krewnych rozpoczynających samodzielne życie. Jedynie na przełomie lutego i marca powinnaś uważniej gospodarować pieniędzmi. Jest ryzyko, że kupisz kosztowne, ekstrawaganckie rzeczy, których potem w ogóle nie będziesz używać. Uważaj także, by w drugiej połowie lipca wakacyjne wydatki nie wymknęły ci się spod kontroli.

Zdrowie i kondycja

W 2016 roku warto zająć się zaniedbanymi problemami zdrowotnymi. Czas sprzyja pobytom w sanatoriach. Te Byki, które niechętnie podchodziły do diet, zaczną odżywiać się zdrowo. W najlepszej formie będziesz w październiku. Ominie cię sezonowa grypa. Początek jesieni to doskonały moment, by zadbać o kręgosłup. W listopadzie gorsze samopoczucie. Diagnoza nastąpi w grudniu.

Bliźnięta 21.05. – 21.06.

Rodzina i uczucia

Chętnie nawiążesz przyjaźnie z ludźmi o niebanalnych zainteresowaniach, ale w związku ważne będzie dla ciebie poczucie bezpieczeństwa. Zamężne panie spod Bliźniąt przymkną oko na wady towarzysza życia i docenią lata spędzone razem. Samotne - zaczną rozglądać się za nieco starszym partnerem, który mógłby stanowić dla nich prawdziwe oparcie. Czas korzystny dla spraw sercowych to przełom lutego i marca, ostatni tydzień maja, początek czerwca oraz połowa września. We wrześniu możesz się też dowiedzieć, że niebawem przyjdzie na świat nowy członek twojej rodziny.

Pieniądze i praca

Do września wskazana jest ostrożność w sprawach finansowych. Pilnuj, by opłacać rachunki w terminie. Na przełomie lutego i marca możesz spodziewać się przypływu gotówki. Niewykluczone, że znajomi zwrócą zaciągnięty u ciebie dług lub będziesz miała okazję dorobić do pensji. W drugiej połowie lipca nie krępuj się poprosić krewnych o pożyczkę - nie odmówią. Radykalna poprawa twojej sytuacji materialnej nastąpi na jesieni. Bezrobotne Bliźnięta znajdą zatrudnienie w firmie należącej do przyjaciół.

Zdrowie i kondycja

W tym roku skup się na wzmacnianiu odporności. Dobrze ci zrobi wyjazd w góry, za to uważaj z kąpielami w morzu- mogą odezwać się problemy z pęcherzem. Na wiosnę daj się namówić koleżance na wspólne ćwiczenia, bo samej trudno będzie ci się zmobilizować. Sierpień i wrzesień sprzyjają podróżom, ale nie forsuj organizmu. W listopadzie poczujesz zastrzyk energii, ale w ostatnie dni roku czeka cię, niestety, spadek formy.

Rak 22.06. – 22.07.

Zmiany, których zawsze się obawiasz, okażą się korzystne.

Rodzina i uczucia

W 2016 roku masz szansę uporać się z ciążącymi ci rodzinnymi tajemnicami i wyjaśnić zawikłane towarzyskie relacje. Niejedna sytuacja zmusi cię do zmiany wcześniejszych postanowień. Na przełomie stycznia i lutego panie spod Raka mogą przypadkiem spotkać byłego partnera. Niewykluczony powrót miłości... Pary skupią się na układaniu planów na przyszłość i podejmą odważne decyzje. W okolicy urodzin uda ci się wyperswadować bliskim złe pomysły. Masz w domu nastolatka? Na jesieni może przechodzić okres buntu. Trzeba będzie wykazać się cierpliwością i poczuciem humoru.

Pieniądze i praca

Pierwsza połowa lutego sprzyja omawianiu z partnerem kwestii dotyczących kupowania lub sprzedaży nieruchomości - wynegocjujecie korzystną cenę. W marcu dodatkowe pieniądze zasilą twój domowy budżet, jednak błyskawicznie rozejdą się na błahostki. Późną wiosną nie oszczędzaj na wydatkach na zdrowie i urodę - będziesz zadowolona z efektów. W sierpniu pojawi się szansa, by uporządkować rodzinne sprawy majątkowe, oddać krewnym dług, dogadać się w kwestiach spadkowych. Od drugiego tygodnia września trzeba będzie zwracać większą uwagę na ceny i nieco ograniczyć wydatki.

Zdrowie i kondycja

Szybko zapomnisz o męczących cię pod koniec 2015 roku dolegliwościach. Już w styczniu powrócisz do formy. Może nawet wyciągniesz z piwnicy łyżwy? W czerwcu i lipcu rozsadzać cię będzie energia. Warto to wykorzystać. Jesienią mogą pojawić się kłopoty ze snem. Koniecznie znajdź czas, by wyciszyć się i choć na chwilę oderwać od obowiązków.

Lew 23.07. – 23.08.

Będziesz przyciągać niejedno męskie spojrzenie. Także męża!

Rodzina i uczucia

W pierwszych dniach nowego roku powodzenie u płci przeciwnej masz zapewnione. Znajomość z sylwestra będzie się rozwijać... Jeśli jesteś mężatką, dbaj, by mąż nie był o ciebie zazdrosny. Kwiecień to czas, kiedy pary przeżyją renesans uczuć. W maju znajdź chwilę dla bliskich. Na rodzinny wakacyjny wyjazd najlepszy będzie sierpień. Na jesieni możesz stać się zbyt zaborcza wobec tych, których kochasz - pozwól dzieciom na niezależność.

Pieniądze i praca

W styczniu będziesz mieć nosa do interesów. Na poświątecznej wyprzedaży znajdziesz sporo rzeczy w bardzo atrakcyjnych cenach. Uważaj jednak, by nie zrobić debetu na małżeńskim koncie. Już w kwietniu masz szansę odzyskać pieniądze, które ci się należą, ale trzeba będzie o to trochę powalczyć. W maju łatwo o błędne decyzje - pod żadnym pozorem nie naruszaj swoich oszczędności. Korzystnie natomiast zapowiada się lipiec. Są widoki na podwyżkę lub nagrodę pieniężną. Po 8 września otworzą się przed tobą nowe perspektywy. Niewykluczone, że twoja firma opłaci kurs doszkalający umożliwiający ci zdobycie dodatkowych kwalifikacji. Możesz też otrzymać pomoc finansową.

Zdrowie i kondycja

Na początku roku dbaj o zdrowie i unikaj zakatarzonych. Jest ryzyko, że długo wychodziłabyś z nawet małego przeziębienia lub grypy. W marcu poczujesz przypływ sił witalnych, natomiast w czerwcu mogą powrócić niedoleczone schorzenia. Pamiętaj też, by wybrać się do ginekologa. Sierpień i wrzesień to czas regeneracji sił. Na przełomie listopada i grudnia znajdź sposób, by odpowiednio spożytkować nadmiar rozpierającej cię energii.

Panna 24.08. – 23.09.

Sprawdzisz się jako cierpliwa opiekunka nie tylko dla dzieci!

Rodzina i uczucia

Na przełomie stycznia i lutego chętnie pomożesz starszym sąsiadom lub popilnujesz dzieci kuzynki. Dzięki temu poczujesz się potrzebna i doceniona. W drugiej połowie marca mężczyźni będą obsypywać cię komplementami. Nosisz na palcu obrączkę? Twój mąż może mieć wtedy wrażenie, że jest niezauważany. Warto okazać mu więcej zainteresowania, by już w maju wspierać się w rozwiązywaniu codziennych problemów. Na jesieni znów zaabsorbują cię sprawy krewnych. Jednak nie poświęcaj się innym bez reszty, znajdź czas tylko dla siebie!

Pieniądze i praca

Dobroczynny Jowisz będzie znajdował się w twoim znaku aż do 8 września, przynosząc ci liczne okazje do pomnożenia majątku. Powinnaś jednak uważać, by nie być zbyt rozrzutna. Na przełomie stycznia i lutego masz możliwość pomyślnie rozwiązać ciągnącą się sprawę prawną lub urzędową. W maju nie przegap szansy na zarobienie większych pieniędzy. Sierpień to odpowiedni moment, by dokształcić się zawodowo. Początek października sprzyja planowaniu wydatków, bo od jesieni będziesz musiała żyć oszczędniej.

Zdrowie i kondycja

Wraz z początkiem roku przybędzie ci energii, a twój organizm szybko poradzi sobie z każdą infekcją. Układy planet sprzyjać też będą rzucaniu palenia. W marcu może cię dopaść wiosenne osłabienie, zadbaj więc o odpowiednią dawkę ruchu. W czerwcu trudno ci będzie usiedzieć bezczynnie w jednym miejscu. W sierpniu i wrześniu nie przemęczaj się, a na urlop wybierz spokojne miejsce, z dala od tłumu turystów. W październiku wrócisz do świetnej formy.

Waga 24.09. – 23.10.

Dobra passa w finansach, rodzinne szczęście... Czego chcieć więcej?

Rodzina i uczucia

Czas zmian i niespodzianek. Niewykluczone, że na początku roku dowiesz się o planowanym ślubie w rodzinie. Choć nowy partner krewnej w pierwszej chwili ci się nie spodoba, szybko znajdziecie wspólny język. Na przełomie lutego i marca zaczniesz spędzać z mężem więcej czasu, może odkryjecie wspólne hobby? W pierwszej połowie sierpnia warto wyjechać z bliskimi. Wrócicie z aparatem pełnym pięknych zdjęć! W drugiej połowie listopada trzeba będzie bardziej zatroszczyć się o starszą osobę z rodziny, pozałatwiać za nią sprawy w urzędach, a może nawet wziąć ją na trochę do siebie. Doskonale sobie poradzisz!

Pieniądze i praca

Pod koniec stycznia warto zrobić porządek w dokumentach i uregulować zaległe płatności. Druga połowa lutego zapowiada się korzystnie dla spraw finansowych. Będzie mniej wydatków, możesz też otrzymać zwrot należnej ci kwoty. W kwietniu oprzyj się pokusie, by kontrolować stan konta swojego męża. Po co ci te kłótnie? 9 września Jowisz, planeta dobrobytu, wejdzie do znaku Wagi. Możesz spodziewać się poprawy sytuacji materialnej. Firma, w której pracujesz, zyska nowych klientów. Czeka cię więcej zajęć, ale możliwe są też wyższe zarobki. Będziesz mogła sobie pozwolić na kupno luksusowych kosmetyków czy drobiazgów do domu.

Zdrowie i kondycja

W tym roku będziesz prowadzić aktywny tryb życia. Na wiosnę masz szansę poprawić kondycję i zrzucić zbędne kilogramy. Być może wraz z kilkoma koleżankami zaczniesz uprawiać nordic walking? Latem na pewno nie będziesz bezczynnie leżeć na plaży, tylko chodzić na długie wycieczki i zwiedzać ciekawe miejsca. Od września musisz bardziej dbać o dietę, jeść lekkostrawne potrawy, ograniczyć alkohol i słodycze. Częste biesiadowanie z przyjaciółmi raczej nie wyjdzie ci na zdrowie... Na październik lepiej nie planować zabiegów chirurgicznych. Wskazana jest też ostrożność za kierownicą.

Skorpion 24.10. – 22.11.

Świetna kondycja pozwoli ci przenosić góry. Tak trzymać!

Rodzina i uczucia

Twoje relacje z krewnymi mogą przejść w tym roku pozytywną przemianę, jednak inicjatywa musi wyjść od ciebie. Już pod koniec stycznia będzie okazja odnowić osłabione więzi, a pod koniec marca wiele radości sprawi ci kontakt z dziećmi. Na początku lata samotne Skorpiony mogą znaleźć kompana do długich spacerów brzegiem morza. Ale w stałych związkach też zrobi się romantycznie! Początek października sprzyja zaś wizytom u kuzynów mieszkających w innej miejscowości. W grudniu - ochłodzenie w relacjach z życiowym partnerem. Uda się jednak spokojnie porozmawiać o spornych kwestiach i znaleźć dobre rozwiązanie.

Pieniądze i praca

Powiększanie majątku nie będzie w tym roku dla ciebie priorytetem. Jednak na przełomie stycznia i lutego możesz dzięki pomocy znajomych znaleźć lepiej płatną posadę. Druga taka szansa pojawi się na początku lipca. W tym czasie niewykluczona jest też propozycja awansu w obecnym miejscu pracy. Jeśli wyjedziesz na urlop w drugiej połowie lipca, musisz uważać, by nie zostawić majątku w sklepie z wakacyjnymi pamiątkami. W sierpniu uda ci się uporządkować sprawy finansowe i mądrze zaplanować przyszłe wydatki. W grudniu możesz ulec przedświątecznej gorączce...

Zdrowie i kondycja

Rok zaczniesz w świetnym humorze i pełna energii. Poczucie, że nie ma dla ciebie rzeczy niemożliwych, będzie towarzyszyć ci przez cały styczeń i luty. W lipcu uporasz się z jakimiś nawracającymi dolegliwościami. Regularne pływanie pomoże na bóle pleców Skorpionom siedzącym wiele godzin dziennie przy biurku, a zestresowanym ukoi nerwy. Większa część listopada i pierwsza połowa grudnia to czas, kiedy powinnaś bardziej na siebie uważać - unikać przeciągów, wysypiać się, jeść posiłki o stałych porach. Jeśli lekarz zaleci ci serię zabiegów, nie zniechęcaj się brakiem szybkich rezultatów. W ostatnich dniach roku znów będziesz tryskać zdrowiem!

Strzelec 23.11. – 21.12.

Uznanie, prestiż, szacunek. To szykują dla ciebie gwiazdy!

Rodzina i uczucia

W tym roku do wszystkiego podchodzić będziesz bardzo poważnie i odpowiedzialnie. Staniesz się autorytetem dla bliskich i niejeden raz zwrócą się do ciebie o pomoc. W marcu łatwo o nieporozumienia, bo możesz źle zinterpretować zachowania domowników. Nie przejmuj się tym, bo w kwietniu miłe ożywienie w związkach. Znajdziecie z mężem sposób na wspólne spędzanie wolnego czasu, zaś samotne panie spod Strzelca mają szansę poznać interesującego mężczyznę, z którym nie zabraknie im tematów do rozmów. W listopadzie chętnie będziesz spotykać się z krewnymi w podobnym wieku. Niewykluczone, że dołączą do twojej paczki.

Pieniądze i praca

Saturn przechodzący przez twój znak zachęca do większej oszczędności i unikania ryzykownych inwestycji. Choć nie zabraknie sprzyjających zbiegów okoliczności, przede wszystkim liczyć się będzie wytrwała, systematyczna praca. Zwłaszcza w drugiej połowie marca optymizm w sprawach finansowych może okazać się złudny. Nie bierz pożyczek z niesprawdzonych źródeł. W kwietniu uda ci się zarobić dodatkowe pieniądze, a w drugiej połowie lipca wzrośnie twój zawodowy prestiż. Jest szansa, że przełoży się to na finanse. W sierpniu nie pozwól, by wakacyjne wydatki nadmiernie uszczupliły domowy budżet. Twoja sytuacja materialna ustabilizuje się po 8 września.

Zdrowie i kondycja

Wojowniczy Mars aż przez pięć miesięcy będzie dodawał ci energii i zapewniał niezłą kondycję. Jego wpływ odczujesz w marcu, kwietniu, maju oraz w sierpniu i wrześniu. Jeśli złapiesz grypę, szybko ją zwalczysz. Trzeba jednak będzie położyć się do łóżka, bo w tym roku choroby przechodzić możesz z wysoką gorączką. Musisz też być ostrożniejsza podczas remontowania mieszkania lub prac na działce, by nie narazić się na kontuzje.

Koziorożec 22.12. – 20.01.

Docenisz to, co masz, ale podejmiesz trud, by zdobyć więcej.

Rodzina i uczucia

Na przełomie stycznia i lutego emanować będziesz niezwykłym urokiem. Mąż zgodzi się na wszystko, cokolwiek postanowisz. Uważaj, bo w kwietniu twoja niezależność może trochę drażnić bliskich ci ludzi. Pozwól czasem, by ktoś zatroszczył się o ciebie i cię w czymś wyręczył. Najlepsze miesiące dla spraw sercowych to maj i sierpień. W życiu samotnej pani spod Koziorożca może się wówczas pojawić spokojny, odpowiedzialny mężczyzna. Mężatki docenią swój związek i z wyrozumiałością podejdą do słabostek partnera. W październiku to ty będziesz w domu osobą podejmującą większość decyzji. Pamiętaj jednak, by brać pod uwagę zdanie najbliższych.

Pieniądze i praca

Do września trwać będzie dobra passa w sprawach finansowych. Mogą się jednak przydarzyć nieprzewidziane wydatki. Pilnuj, by nie zniszczyć przypadkiem sprzętu elektronicznego, np. nie stłuc ekranu telefonu. A w kwietniu uważaj, by nie wydać dużej kwoty pod wpływem nagłego impulsu - kusić cię mogą wiosenne wyprzedaże. Korzystnie zapowiada się maj. Stać cię będzie na kupienie droższych rzeczy do domu, a wybrane przez ciebie przedmioty okażą się trwałe i praktyczne. Podczas sierpniowego urlopu nie będziesz żałować pieniędzy na przyjemności swoje i bliskich. Za to na jesieni każdą decyzję finansową powinnaś przemyśleć.

Zdrowie i kondycja

Potrzebujesz teraz więcej kontaktu z ludźmi. Zajęcia w grupie dobrze wpłyną nie tylko na twoją kondycję fizyczną, ale też na nastrój. Warto wybrać się choćby na gimnastykę. Ruch okaże się lekarstwem na problemy ze snem. W kwietniu możliwe są silniejsze reakcje alergiczne - uważaj na nowe kosmetyki. W październiku i pierwszym tygodniu listopada unikaj ryzyka. Jeśli wybierasz się w długą podróż samochodem, prowadź ostrożnie lub jedź z zaufanym kierowcą. Pod koniec roku będziesz w doskonałej formie. Nie zmęczy cię nawet przygotowanie wigilijnej kolacji.

Wodnik 21.01. – 19.02.

Nie działaj sama, a szybko osiągniesz swoje cele.

Rodzina i uczucia

W tym roku otrzymasz wiele dobrych wieści od znajomych i krewnych. Niewykluczone, że będziesz świadkiem na ślubie przyjaciółki, która po długich poszukiwaniach znalazła wreszcie swoją drugą połówkę. Już w styczniu wpadniesz w wir życia towarzyskiego. Nie dopuść jednak, by domownicy za bardzo stęsknili się za tobą. Na przełomie lutego i marca Wenus obdarzy cię nieodpartym urokiem, a twój mąż niejeden raz poczuje ukłucie zazdrości. W kwietniu ciągle ktoś będzie wpadał z wizytą - nie zawsze w porę. Wrzesień okaże się czasem rozkwitu związków. W tych, które trwają od lat, znów zrobi się namiętnie.

Pieniądze i praca

Jeśli szukasz pracy, rozgłoś to wśród znajomych. W drugiej połowie lutego podsuną ci pewien dobry pomysł. W kwietniu na twoje konto spłyną dodatkowe pieniądze. Jednak przed latem warto trochę zaoszczędzić i wszystkie wydatki planować z kalkulatorem w ręku. W sierpniu i wrześniu nie działaj w pojedynkę. Najbardziej dochodowe okażą się przedsięwzięcia podejmowane razem z innymi. Na jesieni możesz spodziewać się znacznej poprawy w finansach. Wykorzystasz swoje talenty i zarobisz na tym, co jest twoją pasją. Druga połowa listopada to dobry czas na odważne posunięcia. Układy planet sprzyjać będą osobom chcącym założyć działalność gospodarczą.

Zdrowie i kondycja

Koniec 2015 roku spędziłaś bardzo aktywnie? W styczniu nadejdzie pora, by trochę wyhamować. Warto zrobić kontrolne badania, zwłaszcza jeśli w natłoku zajęć zaniedbałaś swoje zdrowie. W marcu postanowisz nieco rozruszać się po zimie. Zatęsknisz za spacerami w miłym towarzystwie. Chętnie zabierzesz małych kuzynów na plac zabaw, a może nawet pograsz z nimi w piłkę? W czerwcu i lipcu kolejny spadek formy. Pomyśl o wyjeździe do uzdrowiskowej miejscowości. Od sierpnia do końca roku nie będziesz mogła narzekać na swoje samopoczucie.

Ryby 20.02. – 20.03.

Czy to przyjaźń, czy to już kochanie? Czas pokaże...

Rodzina i uczucia

Wrażliwe Ryby będą w tym roku jeszcze bardziej wyczulone na emocje innych. Staną się powierniczkami tajemnic. Chętnie zaangażują się w pomaganie znajomym i krewnym, choć na początku roku ktoś bliski może traktować je chłodniej niż zwykle. Z czasem wyjdzie na jaw, że boryka się z problemami. Pierwsza dekada lipca sprzyja pogłębianiu rodzinnych więzi. Będzie okazja i wspólnie się pośmiać, i porozmawiać na poważne tematy. Na przełomie września i października szansa dla samotnych szukających kogoś do pary. Niewykluczone, że przyjacielska relacja przemieni się w gorętsze uczucie. Wzrośnie także temperatura w długoletnich związkach.

Pieniądze i praca

Wielokrotnie będziesz musiała opierać się zakupowym pokusom. Ostrożnie podchodź też do propozycji kredytów lub pożyczek, choć w pierwszej chwili mogą wydawać się atrakcyjne. Nie daj się naciągnąć oszustom, a wszelkie wątpliwości omawiaj z osobami, do których masz zaufanie. W drugiej połowie marca okażesz się hojna dla swoich bliskich. Nie zapominaj jednak o własnych potrzebach. Na początku lata polepszenie sytuacji materialnej. Pozwolisz sobie na drobne przyjemności - kupno perfum, wizytę w salonie urody. Równie dobrze zapowiada się koniec września i pierwsza połowa października.

Zdrowie i kondycja

Pod koniec stycznia i w pierwszej połowie lutego będziesz zarażać innych dobrym humorem i mobilizować ich do aktywnego trybu życia. Na przedwiośniu możliwy spadek nastroju. Nie przesiaduj w domu przed telewizorem - korzystaj z każdej chwili słońca. W marcu warto zadbać o zęby. Im wcześniej się wybierzesz na wizytę do dentysty, tym lepiej. Na początku lata szansa na ostateczne pozbycie się uporczywych dolegliwości. Uda ci się znaleźć dobrego lekarza. Sierpień oraz wrzesień sprzyjają odpoczynkowi. Podczas urlopu unikaj forsownych wycieczek. Rok pożegnasz zdrowa i pełna energii!Tekst pochodzi z magazynu

Tina

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje