Reklama

Reklama

Nowość na rynku! Napoje roślinne od Inki już dostępne

Inka wszystkim kojarzy się z dzieciństwem i kawą zbożową. Teraz jednak wprowadziła na rynek napoje roślinne, które są świetnym dodatkiem do tejże kawy, ale nie tylko! Możemy z nich przygotowywać owsianki, naleśniki, koktajle, dodawać do ciast, wypieków – możliwości jest tyle, ile daje nam nasza wyobraźnia. Warto również dodać, że jest to roślinna alternatywa mlek, tak idealna dla wegan, przez co dla wegetarian również. I wszyscy, którzy nie tolerują laktozy mogą śmiało maszerować do sklepów.

Jakie smaki napojów roślinnych proponuje nam Inka? Na początek wprowadziła 3 rodzaje:

Owsiane  - to doskonała roślinna alternatywa mleka na bazie owsa dla tych, którzy lubią łączyć przyjemność smaku z dobrymi nawykami.  Nie zawiera dodatku cukru, jest źródłem wapnia i witamin. Idealna do owsianki na dzień dobry, do kawy oraz picia solo. Cena ok. 8 zł.

Sojowe - to bogata w białko roślinna alternatywa mleka dla tych, którzy stawiają na smak i dobre nawyki. Jest źródłem białka i wapnia. Doskonale się spienia! Razem z kawą Inka tworzy idealny duet. Sojowe od Inki smakiem bardzo przypomina mleko. Cena ok. 7 zł.

Reklama

Ryżowe - to roślinna alternatywa mleka na bazie lekkostrawnego ryżu bez dodatku cukru. Źródłem naturalnej słodyczy smaku jest ryż, a sam napój jest też źródłem wapnia. Wypróbuj koniecznie do picia, gotowania oraz przygotuj na jego bazie znakomite koktajle i shake’i. Cena ok. 8 zł.

Brzmi pysznie, prawda?


INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy