Reklama

Reklama

Khaki kolorem sezonu, znowu?

Khaki to kolor, który jest w modzie już od kilku sezonów i nie zamierza się z niej wycofać. Jest kilka powodów, by się w nim zakochać. Choćby ten, że khaki to... nowa czerń.

Każdy sezon przynosi wiele modnych kolorów. Ale jasne jest, że odwołanie królowania khaki zostało odroczone. Jaka jest jego siła? Podobnie jak czarny, khaki pasuje do wszystkiego. Świetnie wygląda z białym, beżem, pudrowym różem, błękitnym, szarym. Śmiało można zestawić khaki z ciemnymi kolorami: granatowym, czarnym, brązowym. Zestawienie tej barwy z ostrymi kolorami jak czerwony, żółty lub fuksja, też daje ciekawy i udany efekt.

Po drugie, khaki jest kolorem uniwersalnym - może być kolorem szykownym, ale również zalecanym osobom poszukującym komfortu w ubraniach. Khaki jest bezpieczny. I pod względem barwy, i klasy, podobnie jak czarny, beż i granat. W połączeniu z neutralnymi odcieniami, khaki ujawnia potencjał, jest elegancki, ale nie duszny, twierdzą entuzjaści tego koloru.

Reklama

Marynarki, kurtki, ale też koktajlowe sukienki i haftowane koszule mogą być tej jesieni khaki. Podobnie torebki i inne skórzane akcesoria. A tylko od twojego temperamentu zależy, z jakim kolorem go zestawisz. (PAP Life)

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje