Reklama

Reklama

Modowe wpadki Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow należy do grona najbardziej stylowych gwiazd. Jednak i jej zdarzyły się modowe wpadki i to na oscarowej gali.

"Dwie kreacje, które przychodzą mi do głowy, do te, które zaprezentowałam w roku 2000 i 2002.  Pierwsza z nich to sukienka Calvina Kleina. Sukienka była ładna, ale zupełnie nie pasowała na czerwony dywan. Wybrałam ją, bo w tamtej chwili nie chciałam się wyróżniać» - przyznała Gwyneth Paltrow.

 Za drugą nieudaną stylizację aktorka uznała kreację od Alexandra McQueena. Sukienka zachowana w gotyckim stylu była połączeniem długiej spódnicy i sportowej, ale przy tym eleganckiej koszulki.

Reklama

«Suknia bardzo mi się podoba, ale po latach przyznaję, że mimo wszystko powinnam założyć biustonosz. Myślę, że całość prezentowałaby się lepiej, gdybym miała delikatniejszy makijaż i zamiast koka uczesała włosy w delikatne fale. Wtedy osiągnęłabym pożądany efekt - trochę punkowy, a jednocześnie szykowny» - wyjaśniła gwiazda.

Nauczona błędami z przeszłości, gwiazda przy dużych galach postanowiła skorzystać z pomocy specjalistki.

"Muszę przyznać, że odkąd zaczęłam współpracę z Elizabeth Saltzman, mogę powiedzieć, że wszystkie stylizacje są bez zarzutu. Najlepszym przykładem naszej idealnej współpracy jest różowa suknia Prady, którą miałam na sobie w 2011 roku podczas filmowego festiwalu w Wenecji i biała suknia Toma Forda, którą zaprezentowałam podczas zeszłorocznej gali rozdania Oscarów» - dodała gwiazda.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Gwyneth Paltrow | Oscary | Tom Ford

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy