Reklama

Reklama

Odkryj moc dodatków – srebrne pierścionki na każdą okazję

​Czy w ogóle jest możliwe, żeby istniała kobieta, która nie chce wyglądać pięknie, przyciągać męskiego wzroku i wzbudzać zazdrości u innych kobiet? Nawet jeżeli na co dzień jesteśmy skromne i rzeczywiście nie przywiązujemy szczególnie dużej wagi do naszego wyglądu, zdarzają się wyjątkowe sytuacje, kiedy to chcemy się podobać i dobrze wypaść. Nie ma w tym absolutnie nic złego, to normalne!

Moc dodatków

Reklama

Aby prezentować się naprawdę dobrze, wcale nie trzeba wydawać majątku na odzież czy kosmetyki. Schludne, skromne ubranie można w parę chwil odmienić w niewyobrażalny sposób, a wszystko za sprawą zaledwie kilku maleńkich dodatków. Dodatki takie jak srebrne pierścionki, bransoletki, kolczyki czy naszyjniki, mają wielką moc. Ale jak to bywa z każdą ogromną mocą, i tutaj trzeba ostrożnie, bo może się obrócić przeciwko nam… 

Odrobina biżuterii może sprawić, że będziemy wyglądać zjawiskowo, jednak źle dobrana, wywoła efekt odwrotny do zamierzonego. Jeśli dobrze dobierzemy biżuterię, postawimy na modne dodatki, jak srebrne pierścionki W.KRUK, zegarek od Calvina Kleina, torebka Monnari czy buty od Prady, na pewno przyciągniemy wzrok i usłyszymy same komplementy!

Moc srebra

Srebro jest stosunkowo „bezpiecznym” metalem szlachetnym, bowiem pasuje do większości stylizacji i okazji. Nie trzeba zatem wyjątkowo dobrze znać się na modzie, nie trzeba też być na bieżąco z najnowszymi trendami, aby dobrze dobrać srebrny dodatek. Wystarczy jedynie odrobina wyczucia i znajomości podstawowych zasad dobierania biżuterii. Wybór wśród srebrnych pierścionków jest tak wielki, że bez trudu znajdziemy coś dla siebie i na każdą okazję – mówi doradca klienta w sklepie W.KRUK.

Jak dobrać dodatek, by wyglądać i czuć się dobrze?

Jeśli chodzi o srebrne pierścionki, ważne jest to, aby dobierać je odpowiednio do wyglądu, budowy ciała, a także… charakteru. Te szerokie i masywne pasują kobietom o bardziej obfitych kształtach. Drobne panie powinny sięgać raczej po biżuterię subtelniejszą. Pierścionek powinien być stylowym, dyskretnym dodatkiem, nie może zatem nieprzyjemnie rzucać się w oczy i odciągać uwagi od całości. 

I tutaj od razu kolejna ważna zasada. Mówiąc wprost, nie przesadzamy z ilością biżuterii. Jesteśmy kobietami, a nie bożonarodzeniowymi choinkami. Kiedyś, dawno temu i w pewnych środowiskach, być może ilość nałożonej na siebie biżuterii świadczyła o statusie i bogactwie. Obecnie jednak taki „choinkowy” styl jest co najmniej niepożądany. Zamiast dyskretnej elegancji, jest kicz, a przecież takiego efektu nie chcemy osiągnąć. 

Liczy się również wygoda. W każdym pierścionku, kolczykach czy bransoletce powinnyśmy czuć się komfortowo i swobodnie. Pierścionek ciągle zsuwający się z palca, długie kolczyki wplątujące się we włosy i bransoletka, która zahacza się o wszystko, nie mają nic wspólnego z wygodą…  

Kolejna kwestia to dobór dodatków odpowiednio do okazji. Nawet jeśli mamy piękną biżuterię i w każdej wyglądamy doskonale, zapewne nie każdy dodatek, który posiadamy, pasuje do danej okazji. Jeśli wybieramy się do pracy, na ważne spotkanie służbowe, stawiamy na delikatne dodatki, które dyskretnie podkreślają ubiór – nie obnosimy się z ilością biżuterii, nie szokujemy, bo zwyczajnie nie wypada, jest to w złym tonie. Nieco bardziej „zaszaleć” możemy podczas wyjścia na imprezę, na spotkanie z bliskimi przyjaciółmi. Tutaj możemy stawiać na odważne kreacje i jeszcze bardziej odważne, niecodzienne dodatki - ale nadal wszystko oczywiście z zachowaniem zdrowego rozsądku. 

Srebro lubi kamienie…

Srebro pozostawia projektantom biżuterii całkiem spore pole do popisu. Można łączyć je z niemal wszystkimi kamieniami, za każdym razem tworząc małe dzieło sztuki. Srebrne pierścionki wyglądają wspaniale w połączeniu z cyrkoniami w najróżniejszych kolorach, wielkościach i kształtach. Niezwykle tajemniczo i interesująco wypadają w połączeniu z markasytem. 

Rewelacyjnie prezentują się z onyksem, agatem czy kwarcem dymnym. Absolutną klasyką jest połączenie srebra z bursztynem. Decydując się na srebrną biżuterię z dodatkiem kamienia, musimy zwracać uwagę na jego kolor i wielkość. Tak drobne, na pozór nieistotne szczegóły mogą zaważyć na ogólnym odbiorze stylizacji. 


materiał zewnętrzny

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: pierścionek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje