Reklama

Reklama

Pharrell Williams będzie reklamował torebkę Chanel

Z powodzeniem nosi naszyjniki Chanel i tweedowe marynarki. Już niedługo do listy akcesoriów może dodać torebkę. Jak donosi jeden z modowych portali Pharrell Williams będzie twarzą kampanii promującej torebkę, model Gabrielle.

Pharrell Williams będzie twarzą kampanii promującej torebkę Gabrielle, do której zdjęcia wykonał dyrektor kreatywny Chanel, Karl Lagerfeld.

Reklama

Do projektu zaangażowano również Kristen Stewart, Carę Delevingne i Caroline de Maigret, jednak to udział muzyka w tym promocyjnym przedsięwzięciu wzbudza największe zainteresowanie. To pierwszy raz, kiedy mężczyzna pojawił się w reklamie torebek Chanel. Kampania wizerunkowa utrzymywana jest w tajemnicy, a jej efekty poznamy dopiero 3 kwietnia.

Torebka Gabrielle pojawiła się w wiosenno-letniej kolekcji Chanel. To jedna z tych prostych, ale pomysłowych konstrukcji, z których słynie Lagerfeld. Kształt torebki nawiązuje to okularów do rzeczywistości wirtualnej, którymi inspirował się projektant. Choć sama torebka nawiązuje do nowoczesności, nie brakuje w niej klasyki i nawiązania do tradycji marki. Charakterystyczny podwójny łańcuszek przeplatany skórą, pozwala nosić torebkę w różnych konfiguracjach.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje