Tej wiosny odsłoń plecy!

Krój, który dotąd kojarzył się z wieczorowymi kreacjami, tej wiosny popularny jest również w codziennych ubraniach. Chociaż popularny, to mało powiedziane! Trójkątne dekolty na plecach, to prawdziwy przebój!

Dotychczas ubrania odsłaniające plecy, były tzw. ubraniami na wielkie wyjście. Trzymało się je, starnnie rozwieszone, w rogu szafy i czekało na bal sylwestrowy, wyjście do opery czy choćby bardziej oficjalny bankiet.

Reklama

Teraz nie trzeba już na nic czekać! Tej wiosny dekolty na plecach można nosić na niemal każdą okazję. Co tam: można, nawet trzeba!

Najpopularniejsze są te trójkątne. U góry pleców szerokie, kończą się nieco poniżej zapięcia stanika. Ubrania, które ozdabiają zwykle zaprojektowane są tak, by zaskakiwały - prosty, skromny przód, nie pozwala domyślić się oryginalnego tyłu. Najczęściej odsłonięte plecy można spotkać w prostych t-shirtach lub luźnych, nieco hipizujących sukienkach, chociaż bluz i swetrów z modnymi wycięciami też nie brakuje.

Do czego je nosić? To nie wymaga wielkiej pomysłowości: oczywiście do spodni i spódnic, a kiedy zrobi się jeszcze cieplej - do shortów. Więcej problemu niż skompletowanie stylizacji nastręcza pytanie: a co założyć pod taką bluzkę. Nie każda kobieta czuje się komfortowo nie nosząc biustonosza, a niemal każdy biustonosz nie prezentuje się atrakcyjnie, gdy jego zapięcie wygląda spod bluzki. No właśnie, prawie każdy. W tym sezonie, w sklepach z bielizną królują piękne, koronkowe body lub staniki bez zapięcia, które przypominają raczej małe topy niż tradycyjne biustonosze. One, wyglądając spod takiego dekoltu, tylko dodadzą uroku całości stylizacji.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje