Reklama

Wzór z tapety na ubraniach?

W nadchodzącym sezonie wiosenno-letnim królować będą nadruki. Groszki, prążki czy cętki to jeszcze za mało. Jedna z sieciówek postarała się, by na ich ubraniach znalazły się... nadruki wzięte wprost z tapet.

Kiedy poznajemy szwedzkie zamiłowanie do designu i przytulnych wnętrz, nie zdziwi nas, gdy pojawia się kolekcja kapsułowa odzieży, inspirowana po prostu tym, co znajdujemy we wnętrzach. Na ten sezon, H & M, król fast fashion, połączył siły z Anną Glover, ilustratorką znaną z kreacji tapet, informuje francuski magazyn "Elle". Tak powstała kolekcja, która skupia się na nadrukach. Twórcy kolekcji łączą swoje know-how, by stworzyć linię ubrań radosną i pełną energii.

Mamy więc tu kolekcję inspirowaną motywami roślinnymi, i wcale nie chodzi o drobne kwiatki i łączki. W zestawie jest zatem czarne kimono podkreślone dużymi turkusowymi liśćmi, luźne spodnie z nadrukowanymi dużymi białymi kwiatami lub żółta sukienka, która jest ozdobiona wzorem opadających kwiatów wiśni. H & M zabiera swych klientów do pozytywnej, wiosennej krainy.

Reklama

Sięganie po wzory rodem z tapet nie jest tu niczym nowym. Ta współpraca przypomina najnowszą kolekcję kapsułową marki Other Stories, która połączyła siły z House of Hackney, tworząc linię inspirowaną luksusowymi tapetami. Jednym słowem, tapety na ubraniach w natarciu! (PAP Life)

autorka: Dorota Kieras

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy