Reklama

Reklama

Bajeczne rzęsy - nowy trend w makijażu?

​Ostatnie sezony przyniosły wiele ciekawych trendów w stylizacji paznokci. Ten jednak odchodzi w zapomnienie, bo dużym zainteresowaniem cieszą się teraz bajeczne sztuczne rzęsy. Ozdabiane koralikami, koronkami, cyrkoniami rzęsy, królują na razie na wybiegach.

Po ten trend sięgnęli zarówno makijażyści Chanel, jak i słynna marka kosmetyków Shu Uemura, która zaproponowała rzęsy zdobione kryształkami Swarovskiego.

Dziwnie znaczy pięknie


Prawdziwym hitem okazały się również rzęsy projektowane przez amerykańską blogerkę Natalie Russo. Jej projekty to kolorowe, cukierkowe, tęczowe rzęsy zdobione niewielkimi kaczuszkami, torcikami, kryształami. Może nie spełniają one swojej funkcji, jednak na pewno urozmaicają wizaż.- Dzięki takim gwiazdom jak Lady Gaga, czy Katy Perry spotykamy się z większą akceptacją tego, aby wyglądać nietuzinkowo, nawet może dziwnie - zauważają projektantka i blogerka.

Reklama

Russo sama nosi swoje projekty na co dzień, często zapomina o tym, że jej rzęsy zdobią miniaturowe torciki czy babeczki, orientuje się, gdy ludzie z konsternacją przyglądają się jej powiekom. - Na początku rzęsy mogą powodować, że czujemy się jakbyśmy miały ciężki makijaż, jednak szybko o tym zapominamy i nie pamiętamy już, że mamy doklejone ozdoby na powiekach - zapewnia.


PAP life
Dowiedz się więcej na temat: rzęsy | sztuczne rzęsy | ozdoby

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy