Reklama

Reklama

Witamy w nowym serwisie Kobieta!

Szanowne Panie, mili Panowie - wiemy przecież, że też jesteście naszymi stałymi czytelnikami :) - oddajemy Wam dzisiaj nowy serwis Kobieta. Z najlepszymi życzeniami z okazji Dnia Kobiet!

Serwis Kobieta w INTERIA.PL istnieje już od 7 lat. Przez ten czas przechodził wiele metamorfoz, bo jak wiadomo - Kobieta zmienną jest. I tym razem Was zaskoczy.

Reklama

Zmiana jest duża - stawiamy nie tylko na merytoryczną jakość, ale również na wygląd i nawigację. Pojawiły się m.in. duże zdjęcia, nowe galerie, wideogalerie... Do wszelkich materiałów łatwiej jest dotrzeć, a strony są bardziej przejrzyste - wszystkie działy serwisu odnajdziecie w jego górnym menu.

Mamy wiele nowych horoskopów, felietony Hanny Samson, rozbudowany dział Praca i kariera, przepisy znanych mistrzów kuchni, jeszcze więcej porad w działach Seks i Psychologia. W tym ostatnim pojawił się również dział poświęcony Waszym problemom, które wspólnie staramy się rozwiązywać.

Cały serwis przygotowany jest dla Was i z myślą o Was. Wybaczcie prosimy, jeśli pojawią się na nim jeszcze drobne błędy - kobiety nie są doskonałe i za to je wszyscy kochają :-) Ale zawsze dążą do doskonałości...

Z przyjemnością prezentujemy również serwisDziecko - dla potencjalnych mam, przyszłych mam, młodych mam i całkiem doświadczonych już mam! Znajdziecie w nim porady dotyczące zajścia w ciążę, jej przebiegu i oczywiście wszystko, co związane jest z wychowaniem i pielęgnacją Waszych pociech.

Jeśli macie jakieś sugestie, pytania, chcecie wyrazić swoje zdanie - czekamy na Wasze e-maile pod adresem kobieta@firma.interia.pl

Zapraszamy też na strony nowego serwisu Facet, który pojawił się w naszym portalu kilka dni wcześniej.

A z okazji Dnia Kobiet życzymy Wam, abyście czuły się wyjątkowe, piękne, doceniane i kochane - zawsze, nie tylko od święta.

Redakcja serwisu Kobieta INTERIA.PL

Dowiedz się więcej na temat: serwis

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje