Reklama

Reklama

Pudełka ozdobne – nie tylko od święta

Każdy prezent oznacza jakąś wyjątkową sytuację, coś wartego do świętowania, co pragniemy uhonorować podarunkiem, który ma kogoś ucieszyć, ale także pokazać, że nam zależy na szczęściu drugiej osoby. Przykładamy się do całego przedsięwzięcia, staramy się wyszukać coś oryginalnego bądź, idąc po linii najmniejszego oporu – w obawie o „niecelny” podarunek – kupujemy coś standardowego na konkretną okazję. Niezależnie od tego, która droga jest nasza, na końcu powstaje dylemat – jak to opakować i w jakiej formie podać? I w tym momencie z pomocą przychodzą gotowe pudełka ozdobne.

Specjalne okazje...

Urodziny, imieniny w rodzinie bądź w pracy, czy wszelkie święta na czele z Bożym Narodzeniem – cała masa powodów do obdarowywania prezentami, a więc i do ich opakowywania. Można się „pobawić” w tworzenie własnych „niepowtarzalnych” dekoracji i kartonów, wszak całość i tak niebawem zostanie rozpakowana i nasze starania – nawet jeśli nie do końca udane estetycznie – staną się historią. Jednak, jeśli naprawdę chcemy podnieść estetykę opakowania, a nie posiadamy odpowiednich zdolności manualnych, warto zainwestować w specjalne pudełka ozdobne. Zależnie od okazji wybór jest spory od poważniejszych kartonów w stonowanych szarych barwach, po takie kolorowe z ozdobnikami. Zwłaszcza te kolorowe nadadzą się na świąteczne okazje bądź dla umieszczenia w nich podarunku dla dziecka. W niektórych świąteczne nadruki kojarzą się jednoznacznie z Bożym Narodzeniem, w innych kolorowe kwieciste wzory mogą być inspiracją na prezent urodzinowy. Pionowe, podłużne, wąskie i szerokie – wszystkie praktycznie zamykane, bez konieczności użycia taśmy. Wystarczy schować do środka prezent i problem z opakowywaniem mamy rozwiązany.

Reklama

...i te codzienne 

Pudełka ozdobne przydadzą się także i na co dzień. Może nie koniecznie te kolorowe, ale modele z szarego, czy białego kartonu bardzo dobrze sprawdzą się, jeśli wysyłamy jakieś wartościowe przedmioty pocztą. Zarówno tablet, laptop, jak i płyty kompaktowe czy książki dla wielu stanowią bardzo cenne gadżety, więc i ich opakowanie wiele mówi o zawartości. Ma to szczególne znaczenie, gdy prowadzimy stałą wysyłkę w ramach codziennej pracy i tym samym możemy podnieść prestiż własnej działalności, dając klientom towar estetycznie opakowany. Dobrze zamknięty karton, specjalnie przystosowany do określonych przedmiotów może sprawić, iż kliencie wrócą w przyszłości do naszej oferty albo po prostu polecą nas znajomym. Wiadomo, jak ważne znaczenie dzisiaj ma reklama – to aby nie była nachalna, a po prostu trafiała w punkt oczekiwań odbiorców. Najlepszą natomiast jest przede wszystkim profesjonalizm widoczny w każdym możliwym szczególe.

A co potem?

Wszystko, co jest estetyczne, automatycznie sprawia, że dwa razy zastanowimy się, czy po spełnieniu zadania, należ wyrzucić, czy może przyda się do czegoś. A takie ozdobne kartony – zwłaszcza te kolorowe – z pewnością mogą być jeszcze użyteczne. Ułożenie w nich dziecięcych zabawek, książek, czy zestawu płyt kompaktowych, to tylko niektóre propozycje. Dzisiejsza moda na minimalizm sprawia, że takie pudełko nie musi nawet być chowane głęboko do szafy, a wręcz przeciwnie, wystarczy postawić je w odpowiednim miejscu, jako element wystroju pokoju i zapewne odpowiednio wkomponuje się w nowoczesny wystrój.


materiał zewnętrzny
Dowiedz się więcej na temat: prezenty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy