Problem: Mąż ma przyjaciółkę
Nie wiem, jak wy to ocenicie, ale mnie się to nie podoba... Mój maż ma przyjaciółkę. Znali się już zanim ja poznałam jego.

Na początku mi o niej opowiadał. Ale z czasem coraz mniej a ja z ciekawości pytam coraz więcej.
Po pewnym czasie już mi o niej nie chciał opowiadać. Oświadczył mi, że nie ma z nią już kontaktu. Ja sadze, że nie chciał mi już opowiadać, bo jak potem widziałam to rozmawiali ze sobą. Co jest ciekawe oni pracują blisko siebie i wychodzą zawsze o tej samej godzinie. Ona na początku była zdziwiona, że mąż mi o niej wspominał. Wolałaby, żeby mi nie mówił. Nie wiem, dlaczego. Od pewno czasu zauważyłam, że mąż ma 2 telefony - jeden, o którym ja wiem, drugi ukrywa. Jak myślicie o czym to świadczy? Nie mogę o niej rozmawiać, nawet spytać się, bo popada w szał i przestaje się odzywać. Czy to jest normalne? Wiem, że rozmawiają ze sobą przez cały dzien na komunikatorze. Też się spotykają. Widzę czasami, że on się oddala ode mnie i mam wrażenie, jakby tęsknił za nią... Co mam zrobić, by wiedzieć o co tak naprawdę chodzi?
Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.
Redakcja
Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!