Reklama

Święta gwiazd

Zobacz, jak tegoroczne święta spędzą znani Polacy.

Wymarzone prezenty Agnieszki Szulim


- Najważniejsze, by spędzić ten czas w gronie rodziny - mówi popularna prezenterka TVP. Prezenty nie są w tym czasie dla niej najważniejsze, jednak gdyby ktoś nie wiedział, o czym marzy prezeznterka, Szulim podpowiada, że prezenty w postaci wyposażenia domu przyjmie "w każdych ilościach"!

Nie planuję świąt


Aleksandra Nieśpielak nie lubi planować świąt, zawsze spontanicznie decyduje o sposobie spędzenia tego czasu. Za to kupowania prezentów nigdy nie odkłada na ostatnią chwilę. Sama bardzo lubi "kulturalne" prezenty: książki, płyty. Aktorka uważa, że święta to czas szczególny, kiedy można się zatrzymać, pobyć z bliskimi.

Święty spokój i zupa grzybowa


Anna Popek uważa, że jeśli samemu się nie przygotuje świątecznych potraw, nie zadba o atmosferę tego okresu, to święta są na niby. - To, czego nie mamy, co dla nas jest najcenniejsze, to czas mądrze spędzony ze sobą - uważa dziennikarka. Popisowym daniem Anny Popek są zupa grzybowa z łazankami i kutia. Prezentem, który najbardziej ucieszyłby prezenterkę, jest... święty spokój.

Może ja się położę pod choinką?


Marzena Sienkiewicz święta spędzi z córką w rodzinnym domu w Sopocie, gdzie, jak przyznaje, zawsze są magiczne święta, ogromna choinka i mnóstwo prezentów. Prezenterka nie ma pojęcia, co sprezentować najbliższym na Gwiazdkę, sama chciałaby pod drzewkiem znaleźć miłość i narzeczonego, który spełniały jej każde życzenie. Wie za to, że będzie zajadać się pierogami z kapustą i grzybami - to jej ulubione wigilijne danie.

Tradycyjne święta Natalii Lesz


Natalia Lesz jest wdzięczna swojej mamie za to, że co roku dba o dochowanie wszystkich świątecznych tradycji. Piosenkarka nie uznaje spędzania tego czasu z dala od domu, było jej bardzo smutno, kiedy zdarzyło jej się, że nie mogła dojechać na święta do rodzinnego domu.

Mróz, słońce i deska


Odeta Moro-Figurska przygotowania do Bożego Narodzenia rozpocznie już po 15 grudnia, bo wiele potraw można przygotować wcześniej i zamrozić, żeby w święta móc się cieszyć byciem razem. Pierwszego dnia świąt planuje za to śmigać na desce!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy