Reklama

Rolnicy. Podlasie.

Niezwykłe sceny na Podlasiu. Wszystko uchwycono na filmie

Na Podlasiu jak zawsze emocji nie brakuje. Co nowego słychać u bohaterów popularnej serii dokumentalnej? Dowiesz się już w niedziele, oglądając nowy odcinek programu "Rolnicy. Podlasie" o 20.15 w Fokus.TV.

 Na polu kukurydzy Andrzej, Gienek i Jastrząb orientują się, że część kolb wyjadły dziki. Rolnicy postanawiają wypłoszyć szkodniki za pomocą petard. Kacperek i Ninusia pomagają im wybrać sztuczne ognie i pochodnie. Następnie odpalają petardy przy polu kukurydzy. W Bronowie Agnieszka i Jarek znaleźli sposób na uporanie się z dużą ilością obornika. Zainwestowali w nowy rozrzutnik. Obornik jest przeznaczany na użyźnianie pól. W Kundziczach Maciek i jego pomocnik jedzie na wycinkę drzew. Potem panowie rozpalają ogień. Na koniec Maciek karmi zebranym słonecznikiem Wandala, swojego byka.

Reklama

W piątym sezonie programu dokumentaliści powracają na Podlasie, aby sprawdzić, jak wiedzie się znanym wszystkim widzom bohaterom serii, m.in.: Emilce i Karolowi z Laszek, Tomkowi z Pokaniewa, rodzinie Bogdana mieszkającego w Borowskich Ciborach czy Gieniowi z Plutycz i jego bliskim. W ich życiu teraz wiele się dzieje. Szykują się poważne zmiany. Ich gospodarstwa się rozwijają, pojawiają się nowe zwierzęta. Rolnicy snują coraz śmielsze plany dotyczące ich pracy. 

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Rolnicy. Podlasie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama