"Rolnicy. Podlasie": Co wydarzy się w nowym odcinku?

Na Podlasiu jak zwykle praca wre. Jak się okazuje, codzienne prace mogą być też okazją do bycia razem i przedyskutowania ważnych spraw. O jakie tematy chodzi? Tego dowiedz się, oglądając nowy odcinek programu "Rolnicy.Podlasie" już w niedzielę o godz. 20:15 w FOKUS.TV.

"Rolnicy. Podlasie": Co wydarzy się w nowym odcinku?
"Rolnicy. Podlasie": Co wydarzy się w nowym odcinku?materiały prasowe

Andrzej z Plutycz oczyszcza siewnik, by był gotowy do jesiennych prac. Może liczyć na wsparcie pomocników z Moniek. Następnie jadą na pole z załadowanymi ziarnem workami.

W Laszkach Emilka i Karol narzekają, że w tym roku nie zebrali zbyt wiele grzybów. Gospodyni gotuje na starej kuchni zupę. Jej babcia pomaga w pracy. Sama też zwykła robić zupę z tego przepisu. W Pokaniewie Tomek testuje nową szambiarkę. Wiesiek montuje koła. Monika i Tomek rozlewają nawóz. To okazja do przedyskutowania codziennych spraw. Następnie para zbiera wraz z dziećmi jabłka.

W kolejnej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy wracają na Podlasie, aby przekonać się, co słychać u bohaterów dobrze znanych fanom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi. 

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

Oglądaj nowy sezon serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:15 - tylko w telewizji FOKUS TV.

materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}