"Rolnicy.Podlasie": Przygotowania do dożynek

Gienek i Jastrząb z samego rana karmią drób. Andrzej potrzebuje ich pomocy przy układaniu bel na polu. Po pracy Gienek i Sławek rozmawiają o wymarzonych wakacjach. Co jeszcze słychać u gospodarzy z Podlasia? Tego dowiesz się, oglądając nowy odcinek popularnej serii dokumentalnej "Rolnicy.Podlasie" już w niedzielę o godz. 20 w FOKUS.TV.

"Rolnicy.Podlasie": Co wydarzy się w kolejnym odcinku?
"Rolnicy.Podlasie": Co wydarzy się w kolejnym odcinku?Instagram

W Pokaniewie Tomek i Wiesiek przygotowują pryzmę, która ma spełnić swoją rolę do czasu zbiorów kukurydzy. Monika wraz ze znajomymi ozdabia na dożynki koszyki z owocami i warzywami. Kobiety chciałyby wygrać konkurs na dekoracje dożynkowe.

Do Maćka w Kundziczach przyjeżdżają przedstawiciele firmy wycinkowej, aby ustalić skalę szkód spowodowanych przez huragan. Agnieszka i Jarek z Bronowa pomagają rolnikowi usunąć gałęzie i pnie, które pozostawiła na podwórzu trąba powietrzna.

W kolejnej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy wracają na Podlasie, aby przekonać się, co słychać u bohaterów dobrze znanych fanom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi. 

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

Oglądaj nowy sezon serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:00 - tylko w telewizji FOKUS TV.

materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}