Wróżka Anne zdradza, co nas czeka w najbliższych dniach. Mówi m.in. o szukaniu oszczędności

Czego w kwestiach finansowych możemy spodziewać się między 20 a 26 maja? Zerknij poniżej i sprawdź swój horoskop finansowy od wróżki Anne.

Co nas czeka w najbliższych dniach? Sprawdź horoskop tygodniowy od wróżki Anne
Co nas czeka w najbliższych dniach? Sprawdź horoskop tygodniowy od wróżki Anne123RF/PICSEL

Horoskop tygodniowy finansowy na 20- 26.05.2024 r. dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała wróżka Anne. 

Horoskop tygodniowy dla Barana

Majowa aura zapowiada udany początek tygodnia. W pracy na etacie rób tylko  to, co do ciebie należy, a monotonne  zadania zrobi ktoś niższy rangą. Barany prowadzące własną działalność gospodarczą będą musiały zmierzyć się z  wprowadzeniem na rynek nowości. Ważne jest, abyś dobrze to rozegrał. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia zarobią na wiedzy, pośrednictwie lub znajomościach. W sprawach  finansowych elastycznie gospodaruj  posiadaną gotówką, a uda ci się zaoszczędzić na wymarzone wakacje.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Już od samego poniedziałku skupiał się będziesz na ważnych dla ciebie sprawach. W pracy na etacie  zaskoczą się zmiany, które pojawią się nagle. Może być tak, że będziesz musiał pomyśleć nad zmianą wakatu, bo ten stanie się niesatysfakcjonujący. Byki prowadzące własną działalność gospodarczą będą miały dobry czas na zawieranie znajomości z różnymi wpływowymi osobami, które mogą im pomoc w biznesie. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia nie powinny niczego odkładać na później, tylko na bieżąco składać aplikacje. W sprawach finansowych zastój, który przyniesie ci spokój.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Czeka cię pracowity tydzień. W pracy na etacie w każdej sytuacji będziesz próbował postawić na swoim, a gdy to ci się uda, staniesz się jeszcze bardziej pewny siebie, co może irytować innych. Bliźnięta prowadzące własną działalność gospodarczą powinny zachować zdrowy rozsądek w inwestycjach i dokładnie przemyśleć planowane akcje. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia zdobędą wakat, który sprawi im radość. W sprawach finansowych będziesz miał dobre wyczucie i nie dasz się oszukać komuś, kto chce tylko od ciebie wyłudzić parę groszy na własne przyjemności.

Wszystko o znakach zodiaku>>>
Wszystko o znakach zodiaku>>>123RF/PICSEL

Horoskop tygodniowy dla Raka

 W tym tygodniu rzucisz się w wir roboty. W pracy na etacie wykorzystaj na swoją korzyść sytuacje wymagające kreatywnego myślenia. Raki prowadzące własną działalność gospodarczą mogą spodziewać się zyskania wielu interesujących informacji, które pomogą im zdobyć nowe rynki zbytu. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia będą miały dobrą passę w zdobywaniu wymarzonego wakatu.  W sprawach finansowych trzymaj swoje pieniądze w ryzach, bo ktoś będzie chciał wykorzystać twoje dobre serce. W weekend zrób porządek w papierach, notatkach i książkach.

Sprawdź też swój horoskop dzienny

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Majowa aura przyniesie pozytywne wibracje. W pracy zmienisz podejście do ludzi i wyrwiesz się ze starych schematów, które przynosiły negatywne efekty zamiast dobre wyniki. Lwy prowadzące własną działalność gospodarczą zdyscyplinują się do większego zaangażowania ze swojej strony. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia znajdą zajęcie dodatkowe, które pozwoli im na zdobycie nieco środków na życie. W sprawach finansowych możesz być poirytowany własną sytuacją, która mimo usilnych starań nie polepsza się w znaczący sposób. W weekend nawiązuj wpływowe znajomości!

Horoskop tygodniowy dla Panny

Aura tego tygodnia zachęcać cię będzie do zajęcia się swoimi sprawami i wyciągnięcia wniosków ze swoich przemyśleń. W pracy na etacie zbuntujesz się wobec nadmiaru obowiązków, jakimi obdarowuje cię szef. Panny prowadzące własną działalność gospodarczą powinny zrobić plan zadań, a wszystko ułoży się wedle ich przemyśleń. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia wpadną na pomysły, które staną się początkiem ich nowej kariery. W sprawach finansowych uważaj na dodatkowe wydatki, które nadwyrężą twój budżet.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Czeka cię tydzień pełen pozytywnych wrażeń. W pracy na etacie znudzony codzienną rutyną wpadniesz na nowe pomysły, które przyniosą ci odrodzenie w karierze. Wagi prowadzące własną działalność gospodarczą nie powinny odrzucać zaproszeń na ważne spotkania, bo poznają tam ludzi, którzy pomogą im rozwinąć biznes. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia będą miały dobry czas na zdobywanie dodatkowych umiejętności. W sprawach finansowych staniesz na wysokości zadania i zaczniesz odkładać pieniążki, które przyniosą ci poczucie bezpieczeństwa.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

W tym tygodniu trudno  ci będzie  usiedzieć w jednym miejscu,  ale unikaj sporów i konfliktów. W pracy na etacie nie denerwuj się  za bardzo na otaczających cię  ludzi, a współpraca w zespole będzie znacznie  przyjemniejsza. Skorpiony prowadzące własną działalność gospodarczą odkryją nową pasję, na której będą chciały zarobić. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia bez większego trudu zyskają uznanie ważnych osób. W sprawach finansowych nie wyręczaj innych w płatnościach, bo szybko sam będziesz miał kłopoty z płynnością.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

W tym  tygodniu będziesz silny i pewny siebie. W pracy na etacie dla skomplikowanych sytuacji będziesz wskazywał dobre rozwiązania czym zasłużysz sobie na uznanie i wdzięczność. Strzelce prowadzące własną działalność gospodarczą powinny unikać szalonych pomysłów, które mogą przynieść więcej strat niż zysków. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia będą miały okazję do podjęcia krótkotrwałego zlecenia za całkiem niezłe pieniądze. W sprawach finansowych z większą uwagą przyjrzyj się swoim kosztom i poszukaj oszczędności.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

W tym tygodniu wrzuć na luz. W pracy na etacie nie bierz na siebie nowych projektów, bo ze starymi jesteś jeszcze na bakier, a wkrótce zostaniesz poddany ocenie. Koziorożce prowadzące własną działalność gospodarczą nie powinny przemęczać się zanadto, bo i tak nie uda im się zrobić więcej niż było to wcześniej zaplanowane. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienie mimo dobrych aplikacji, nie zostaną zaproszone na rozmowy kwalifikacyjne. Wyciągnij wnioski z niepowodzeń i nie daj się chandrze! W sprawach finansowych możesz bez wyrzutów sumienia sprawiać sobie drobne przyjemności, które poprawią ci nastrój.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Początek tygodnia zachęci cię do przeanalizowania własnej sytuacji. W pracy na etacie nie pozwalaj sobie na zbędne dyskusje, z których nic nie wynika poza bezproduktywnie spędzonym czasem. Wodniki prowadzące własną działalność gospodarczą zainwestują w szkolenia mające na celu  osiąganie lepszych wyników.  Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia będą skutecznie walczyć o swoje. W sprawach finansowych upewnij się, że coś jest potrzebne, zanim wydasz na to całkiem sporą kwotę. W weekend będziesz miał kilka fajnych okazji do pomnożenia majątku. Wykorzystaj je!

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Aura tego tygodnia sprzyjać będzie nauce i zdobywaniu ciekawych umiejętności. W pracy na etacie bez problemu poradzisz sobie z trudnymi sprawami, a inni będą cię naśladować. Ryby prowadzące własną działalność gospodarczą będą starały się naprawić popełnione błędy, które  stały się przyczyną zastoju w  firmie.  Osoby  spod tego znaku poszukujące zatrudnienia będą szukać ciekawych ofert, które pozwolą im na dodatkowy rozwój. W sprawach finansowych możesz mieć nadmiar wydatków związanych z przyjemnościami.

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas