Reklama

Reklama

10 sygnałów, że już czas zmienić chłopaka

Zastanawiasz się, czy to, co czujesz, to jeszcze miłość? A może jednak trwasz w tym związku wyłącznie z przyzwyczajenia...

1. Nie kochasz go tak jak kiedyś.

Reklama

W pewnych okolicznościach miłość po prostu się kończy. Możesz spróbować powalczyć o wasze uczucie, ale jeśli to nic nie da, nie przeciągaj sprawy. Naprawdę szkoda czasu.

2. Ktoś inny wpadł ci w oko.

Jeśli zaczynasz interesować się innym chłopakiem, zdarza ci się zastanawiać, jaki jest w związku itd., to znaczy, że twój aktualny facet już nie budzi w tobie takich uczuć, jak wcześniej. Może jesteś na etapie wycofywania się z relacji, w której nie chcesz dłużej być.

3. Nie ma między wami dawnej bliskości.

Oddalasz się od niego! Jeśli czujesz, że nic albo niewiele was łączy, że o swoich problemach rozmawiasz ze wszystkimi, tylko nie z nim, trudno będzie to nagle zmienić. Niestety, na uczucia mamy niewielki wpływ.

4. Teraz nie wydaje ci się taki słodki jak na początku.

No cóż... Jego urok już na ciebie nie działa. To jasne, że magia, która was połączyła, znika.

5. Nie czujesz dreszczy, gdy cię obejmuje...

Kiedy zaczynasz spotykać się z chłopakiem, twoje emocje są bardzo silne między innymi dlatego, że działa efekt nowości. Obydwoje odczuwacie olbrzymi pociąg do siebie - taki stan utrzymuje się przez jakiś czas. Ale nie trwa wiecznie. Stopniowo przyzwyczajacie się do siebie i wasze kontakty fizyczne stają się mniej ekscytujące. To normalne, nie ma się czym martwić. Ale jeśli w ogóle niewiele czujesz, gdy on jest blisko, to raczej nic już z tego nie będzie.

6. On coraz częściej cię denerwuje.

No cóż, oczywiście nigdy nie byłaś zachwycona, gdy spóźniał się na wasze spotkania (nie przekraczał pięciu minut), ale teraz jesteś wręcz w stanie zrobić mu o to karczemną awanturę. Jakby ci zabrakło nagle cierpliwości, czy co...

7. Zauważasz, że nie jest taki uprzejmy i grzeczny jak kiedyś.

Już nie wysila się dla ciebie tak jak na początku? Nie stara ci się przypodobać, nie próbuje cię uwodzić? A może to ty już nie jesteś zainteresowana jego zabiegami... Tak czy inaczej to bardzo wyraźny sygnał, że czas poszukać szczęścia gdzie indziej (i z kim innym).

8. W ogóle cię nie śmieszą jego żarty.

Jest ci głupio, bo nie potrafisz tego przed nim ukryć, ale nic nie możesz na to poradzić - on przestał cię bawić. Nie rozumiesz dowcipów, które opowiada, a rzucane przez niego teksty wydają ci się idiotyczne.

9. Unikasz spotkań z nim, stajesz się mistrzynią wymówek.

Na myśl o waszej randce boli cię brzuch? Myślisz tylko o tym, jak się od tego wymigać? Nie jest dobrze. Jeśli spędzanie czasu z twoim chłopakiem zaczyna cię męczyć, pora na odwrót. Przecież związek powinien was oboje uszczęśliwiać!

10. Zauważyłaś, że nie jesteś już o niego zazdrosna.

Dawniej non stop byłaś czujna - nie było opcji, żeby on zawiesił na kimś oko, a ty byś tego nie zauważyła. Dziś owszem, rejestrujesz, gdy twój chłopak gapi się na jakąś pannę, ale niewiele cię to obchodzi. Tańczy z inną? "Jego sprawa" - myślisz i nie zaprzątasz sobie tym głowy zbyt długo. Czas się z nim pożegnać...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje