Reklama

Reklama

Co widzisz na obrazku? Odpowiedź wiele o tobie zdradzi

Wiele razy łapałaś się na tym, że patrząc z kimś na ten sam obraz lub przedmiot, dostrzegaliście i widzieliście co innego? Suma naszych doświadczeń sprawia, że zmienia się nasz sposób postrzegania świata. Okazuje się, że to, co rzuca nam się w oczy i co dostrzegamy na samym początku, wiele o nas zdradza. Przedstawiamy dwa proste testy, dzięki którym razem z przyjaciółką możecie więcej dowiedzieć się o swoich osobowościach i sprawdzić, czy wiele was różni. Popatrzcie na ilustracje, co zobaczyłyście jako pierwsze?

Jabłko czy twarze

Jabłko

Reklama

Jesteś urodzoną optymistką, a szklanka zawsze jest dla ciebie do połowy pełna. Z każdej opresji potrafisz znaleźć wyjście. Nie lubisz się poddawać i załamywać. Nie pozwalasz sobie na użalanie się nad swoim losem. Z takim samozaparciem sukces to tylko kwestia czasu.

Dwie twarze

Jesteś duszą towarzystwa i brylujesz na spotkaniach. Kiedy jesteś wśród ludzi, odżywasz i kwitniesz. Potrzebujesz akceptacji i uwagi innych osób, by dobrze się czuć. Świetnie sprawdzasz się w pracy zespołowej. Samotność zabija twój entuzjazm i pozbawia cię energii.

Twarz kobiety

Zanim pomyślisz o sobie, zadbasz o innych, a empatia to twoje drugie imię. O takich osobach jak ty mówi się, że mają serce na dłoni i świetnie wykształconą inteligencję emocjonalną. Lubisz pomagać innym i robisz to w taki sposób, by nie zranić niczyich uczuć. Potrafisz słuchać i nie oceniasz. Taka przyjaciółka to skarb.

Twarz mężczyzny

Najpierw myślisz, potem mówisz i robisz. Dzięki temu nie ranisz słowami innych, gdy zawiodą cię nerwy. Nie podejmujesz decyzji pod wpływem impulsu, tylko kierujesz się rozsądkiem. Jesteś bardziej rozważna niż romantyczna. Do problemów i trudności podchodzisz zadaniowo, próbując je rozwiązać kierujesz się logiką. Nie poddajesz się, gdy napotykasz trudności. Świetnie panujesz nad emocjami.

Drzewo, lew, goryl, a może ryby

Drzewo

Świetnie się z tobą pracuje i możesz być wspaniałą szefową, bo podejmując decyzje, kierujesz się przede wszystkim logiką, a osobiste sympatie nie mają dla ciebie dużego znaczenia. Rozum przedkładasz nad serce. Masz świadomość swoich wad i chcesz nad nimi pracować. Do życia podchodzisz pragmatycznie. Kariera bywa dla ciebie ważniejsza niż życie prywatne, co bywa zgubne dla ciebie samej. Tłumisz swoje emocje i nie dopuszczasz ich do głosu. Często po chłodnej kalkulacji rezygnujesz ze swoich marzeń.

Lew

Podejmujesz decyzje w ułamku sekundy i słuchasz swojej intuicji. Serce ma u ciebie większą siłę przebicia niż rozum. Kochasz sporty ekstremalne, spontaniczne wyjazdy i lubisz szybko żyć. Ważna jest dla ciebie niezależność, więc niechętnie wchodzisz w stałe związki. Zdarza ci się postępować egoistycznie. Nie zważasz na uczucia innych, dlatego w swoich szybkich osądach możesz kogoś zranić. Pamiętaj, że w relacji z drugą osobą warto czasem zwolnić i posłuchać, co ktoś inny ma do powiedzenia.

Goryl

Ścigasz się sama ze sobą i nigdy nie jesteś dla siebie wystarczająco dobra. Dążysz do ideału i rozpamiętujesz swoją każdą porażkę. Wymagasz od siebie więcej niż od innych. Dla bliskich jesteś bardziej wyrozumiała. Kochasz pracę i nie pozwalasz sobie odpuścić. Rozwój i wyzwania zawodowe są dla ciebie bardzo ważne. Pamiętaj, że nie da się ciągle żyć na najwyższych obrotach i nic się nie stanie, jeśli na chwilę zwolnisz.

Ryba

Na imprezie najchętniej obserwujesz parkiet z boku, a w pracy prosisz kolegów, by wygłosili prezentację na temat projektu, który wspólnie przygotowywaliście. Nie lubisz grać pierwszych skrzypiec, a twój przepis na idealny wieczór, to czas z książką lub filmem w domu. Mimo że nie jesteś gadułą, świetna z ciebie przyjaciółka, bo potrafisz skupić swoją uwagę na drugiej osobie i uważnie jej słuchać. Łatwo przebaczasz, a decyzje podejmujesz z myślą o tym, by nikogo nimi nie ranić.materiały promocyjne

Reklama