Reklama

Reklama

7. edycja „Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia”

Przed nami 6. odcinek "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". W programie pojawią się wyjątkowi goście

Tancerka programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" oraz wszechstronny artysta w szóstym odcinku kulinarnego show Polsatu. Podczas serwisu do testowania dań zaproszona zostaje Sylwia Madeńska. A przy specjalnym stoliku Vienio, dla którego jedna z drużyn otrzymuje zadanie przygotowania specjalnych potraw. "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" już w środę o godz. 20:00 w Polsacie.

Co wydarzy się w 6. odcinku programu "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia"?

Sylwia Madeńska jest zwyciężczynią pierwszej edycji randkowego reality show "Love Island. Wyspa miłości", a także tancerką 12. i 13. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Występowała także gościnnie w ekipie tanecznej Kris Crew w muzycznym programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Zobacz także: Young Leosia i Żabson w "Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia"!

Piotr Więcławski, znany także jako Vienio, to legenda polskiego hip-hopu, współzałożyciel zespołu Molesta Ewenement. Realizuje się także jako DJ, reżyser, dziennikarz i artysta wizualny. Jest także autorem książek i programów kulinarnych. Widzowie Polsatu znają go również z roli w serialu "Pierwsza miłość".

Reklama

Czy uczestnicy trafią w kulinarne gusta gości? Nowy odcinek "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" dziś o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Czytaj też: W "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" polało się wyjątkowo dużo łez! Kto opuścił program?

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Hell's Kitchen – Piekielna Kuchnia | Mateusz Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy