Reklama

Reklama

Razem dla zwierząt

Franek pomagał innym psom, teraz sam potrzebuje pomocy!

Dokładnie dwa lata temu rozpoczęła się ogólnopolska kampania społeczna "Prawdziwa przyjaźń jest za darmo" zorganizowana przez Fundację Psi Los i portal INTERIA.PL, nawołująca do przygarniania psów ze schronisk z całej Polski. Wystąpił w niej m. in. Paweł Małaszyński z psem Frankiem. Niestety, labrador kilka dni temu ciężko rozchorował się na serce. Pomagał swoim psim kolegom, a teraz sam potrzebuje pomocy.

- Te biedne psiaki merdają ogonami, liżą cię przez kraty. Jak wyciągniesz do nich rękę, robią wszystko, by zwrócić na siebie twoją uwagę. Z oczu można wyczytać: "Proszę, zabierz mnie stąd, bo już dłużej nie dam rady". Są tam też psy, które już nie merdają ogonami, nie zbliżają się do krat, nie reagują na zawołanie, bo są w głębokiej depresji, w którą wpędził je wieloletni pobyt w schronisku, brak nadziei na miłość z człowiekiem. Absolutnie druzgocące przeżycie... - tymi słowami aktor i wokalista Cochise Paweł Małaszyński, w kampanii społecznej z Frankiem przy boku, przekonywał całą Polskę do adopcji psów ze schronisk.

Reklama

Do promowania schroniskowych adopcji fundacja zaangażowała jeszcze kilka znanych osób, między innymi Urszulę Grabowską, Macieja Stuhra i Magdalenę Walach z ich psimi przyjaciółmi.

Pomagał swoim psim braciom, teraz sam potrzebuje pomocy

Partner Pawła Małaszyńskiego z kampanii społecznej, zanim został psim gwiazdorem, nie miał łatwego życia. Młodzieńcze lata spędził w pseudohodowli, przetrzymywany w tragicznych warunkach, bez możliwości prawidłowego rozwoju. Uratowany po interwencji KTOZ, trafił do krakowskiego schroniska i został szczęśliwe adoptowany.

Niestety, kilka dni temu okazało się, że Franek jest bardzo poważnie chory na serce i do końca życia musi być pod stałą opieką lekarzy oraz przyjmować kosztowne leki. Leczenie przyjaciela przekracza możliwości finansowe jego opiekunów. Dlatego gorąco prosimy o Wasze wsparcie.

Jeśli zatem chcielibyście pomóc Frankowi, możecie to zrobić za pośrednictwem Fundacji Psi Los (tytuł wpłaty Franek). Tam znajdziecie również szczegółowe informacje o stanie zdrowia psiaka.

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Bank PEKAO S.A.

Numer rachunku bankowego:
45 1240 1431 1111 0010 4203 5193
Tytuł wpłaty: Franek

Z góry serdecznie dziękujemy!

ZOBACZ RAPORT KAMPANII SPOŁECZNEJ "PRAWDZIWA PRZYJAŹŃ JEST ZA DARMO" ŁAMACH INTERIA.PL

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje