Reklama

Reklama

Rolnicy.Podlasie. Co wydarzy się w nowym odcinku?

Tym razem do pracy na Podlasiu ruszają dzieciaki - remontują ganek i pomagają w dojarni. Czy maluchy chętnie i skutecznie pomagają swoim rodzicom? Tego dowiecie się, oglądając nowy odcinek serii dokumentalnej "Rolnicy. Podlasie". Już w niedzielę, o godz. 20 w FOKUS.TV.

W Plutyczach Andrzej ma przygotować w stodole miejsce, aby dało się do niej swobodnie wjechać ciągnikiem. W związku z tym rolnik musi zlikwidować drewniano-betonowe progi. Z pomocą Gienka, Jastrzębia i Maćka przywozi specjalistyczny sprzęt do kruszenia betonu. Po pracy Paulina zaprasza mężczyzn na domowy bigos. Podczas posiłku zgromadzeni rozmawiają o szkodach, jakie regularnie czynią wilki w gospodarstwie Maćka.

Tymczasem w Borowskich Ciborach Bogdan zamierza odrestaurować ganek. W prace remontowe angażują się także dzieci. Mężczyzna chce wymienić okna, jednakże nie znajduje nowych o takich samych wymiarach. Ostatecznie rolnik decyduje się na oszklenie starych ram.

Reklama

 Z kolei w Ciemnoszyjach Justyna oraz Łukasz pracują w nowej dojarni, którą udało się postawić dzięki funduszom unijnym. Budynek jest nowoczesny i skomputeryzowany. Minie jednak trochę czasu, zanim krowy przyzwyczają się do zupełnie nowych warunków życia. Małżeństwu pomaga ich syn Wojtek.

Codzienne życie na Podlasiu

W kolejnej odsłonie serii dokumentalnej eksplorującej życie współczesnego rolnika twórcy wracają na Podlasie, aby przekonać się, co słychać u bohaterów dobrze znanych fanom programu. Gospodarze bez względu na porę roku muszą wkładać mnóstwo energii w opiekę nad swoim inwentarzem. Zwierzęta każdego dnia wymagają dużo uwagi. Pól uprawnych również nie można zaniedbać. Dokumentaliści rejestrują codzienne zmagania na polskiej wsi. 

Interia jest patronem medialnym serialu.

Oglądaj nowy sezon serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20 - tylko w telewizji FOKUS TV.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: rolnicy program | Rolnicy. Podlasie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy