Reklama

Reklama

Do zobaczenia!

Kasia Cichopek (26) podjęła decyzję: żegna się z publicznością na kilka miesięcy.

Do redakcji SHOW przesłała specjalne oświadczenie.

Reklama

To będzie długi urlop. I przełomowy czas w życiu Kasi Cichopek. W sierpniu przyjdzie na świat jej pierwsze dziecko, synek. Aktorka zdecydowała, że już teraz należy jej się odpoczynek. Na ekranie po raz ostatni w tym sezonie zobaczymy ją 30 maja, w specjalnym odcinku programu "Jak Oni śpiewają".

Aktorka, grająca w serialach "M jak miłość" oraz "Tancerze", poinformowała też ich producentów, że chce zakończyć zdjęcia do końca maja i wznowić je najwcześniej jesienią. Udało się! Jest już wolna od zawodowych zobowiązań. Czym się teraz zajmie? Zadba o siebie, zrelaksuje się, pobędzie sam na sam z mężem Marcinem. Musi też podjąć decyzję, czy przeprowadzić się do domu w Wilanowie.

Czas tylko dla rodziny

Kasia, aby pożegnać się i podziękować widzom i dziennikarzom, przesłała do redakcji SHOW specjalne oświadczenie. "Goszczenie na łamach SHOW zaliczam do bardzo przyjemnych. Za państwa pośrednictwem miałam możliwość kontaktowania się ze swoją widownią, za co także jestem wdzięczna", napisała. "Rozumiem, że moje życie zawodowe wiążę się z medialną obecnością, jednak najbliższy czas mam nadzieję poświęcić rodzinie". Życzymy wszystkiego dobrego!

Dominika Majewska

Więcej informacji znajdziesz w najnowszym numerze magazynu o gwiazdach SHOW - w sprzedaży od 25 maja!

Dowiedz się więcej na temat: oświadczenie | show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje