Reklama

Reklama

Miłość rozwodnika

Koniec rozpamiętywania nieudanego małżeństwa i koniec samotności. Łukasz znów jest szczęśliwy i z optymizmem patrzy w przyszłość. To zasługa nowej, młodszej partnerki. Aktor coraz częściej jest widywany z atrakcyjną brunetką.

Piękne gorące popołudnie na warszawskiej Saskiej Kępie. Przed licznymi restauracjami rozstawiono już ogródki, a w nich nie brakuje zakochanych par. To jedno z ulubionych miejsc Łukasza Nowickiego (41) - właśnie Saska Kępa najbardziej przypomina dziennikarzowi "Pytania na śniadanie" jego ukochany Kraków.

Nic dziwnego, że właśnie tu postanowił spotkać się z niedawno poznaną uroczą brunetką. Od razu widać, że dobrze czuje się w jej towarzystwie. Nie jest w ogóle skrępowany, gdy idąc za rękę z młodą partnerką, spotyka znajomych - warszawskiego muzyka Beniamina Onaszkiewicza oraz jego żonę i córkę. Chwilę z nimi rozmawia, a potem zabiera swoją przyjaciółkę na lody. Wcześniej jednak wręcza jej bukiet konwalii.

Reklama

Romantyczne spotkanie trwa kilka godzin. Para trzyma się za ręce, a co jakiś czas rozmowa przerywana jest namiętnymi pocałunkami. Nie jest to ich pierwsza randka - już wcześniej byli widywani razem i nie ma wątpliwości, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń.

Kilka dni wcześniej dziennikarza i jego towarzyszkę widziano w innej warszawskiej dzielnicy - na Powiślu. Tam również z wprawą bywalca oprowadził atrakcyjną brunetkę po najmodniejszych miejscach stolicy.

Rany goją się powoli

Łukasz stara się jak może zaimponować młodszej partnerce. Chce jej pokazać, że wie, gdzie warto bywać i zna wielu artystów. Na razie nie chce jednak opowiadać o nowej miłości dziennikarzom. Kiedy do niego dzwonimy z pytaniem o partnerkę, rzuca tylko "Bez komentarza". Od medialnego zgiełku i życia z gwiazdą, woli związek z dziewczyną, której nazwisko nie pojawia się na pierwszych stronach gazet.

To zrozumiałe - podobno przyczyną rozwodu z Haliną Mlynkovą (37) były zbyt wielkie ambicje piosenkarki, która marzyła o powrocie na szczyt. Po bez wątpienia bolesnym dla niego rozstaniu Nowicki powoli nabiera ochoty na kolejny związek. Jest jednak ostrożny. Jego niedawny romans ze stylistką Iwoną skończył się bardzo szybko, bo po kilku tygodniach. Podobno Łukasz wycofał się, kiedy niezobowiązująca znajomość zaczęła przekształcać się w coś poważniejszego. Teraz też nie chce się spieszyć.

Jak ustaliliśmy, na ostatnią randkę Nowicki i jego nowa dziewczyna przyjechali własnymi samochodami, a po spotkaniu rozjechali się do swoich domów.

Wciąż ma słabość do brunetek

Jedno się nie zmieniło - Łukasz wciąż ma słabość do delikatnych brunetek. Nowa partnerka przypomina nieco Halinę Mlynkową sprzed lat. Dzisiaj piosenkarka jest blondynką, kilka miesięcy temu poślubiła producenta Leszka Wronkę, a jej relacje z eksmężem dalekie są od idealnych. Czy dzięki nowej znajomości także Łukasz ułoży sobie życie?

Oskar Maya


Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje