Reklama

Reklama

Miłosne czworokąty

W poszukiwaniu miłości wszystkie chwyty dozwolone! Nawet wymienianie się partnerami. Jak kończą się te miłosne roszady?

Dziewczyny Owena lgneły do Lance'a


Sheryl Crow (49) zaczęła się spotykać z Owenem Wilsonem (42) pod koniec 2001 roku. Niestety, aktor porzucił ją tuż przed jej 40. urodzinami. Pocieszał ją wówczas Lance Armstrong (39), najlepszy przyjaciel Owena. Po kilku latach znajomość Lance'a i Sheryl przerodziła się w miłość. Tymczasem Owen zakochał się w koleżance po fachu, Kate Hudson (31).
Para grała razem w filmie "You, Me and Dupree". Uczucie Kate wygasło jednak wraz z promocją filmu. Jakież było zdziwienie Owena, gdy kilka tygodni później Kate zaczęła się spotykać z... Lance'em Armstrongiem! Od tej pory Owen nie przedstawia Lance'a swoim dziewczynom...

Paris i Pamela mają identyczny gust


Obie są seksownymi blondynkami. Lubią dobrą zabawę i mają na koncie kilka miłosnych ekscesów. Pamelę Anderson (43) i Paris Hilton (29) łączy jeszcze jedno: obie gustują w "niegrzecznych chłopcach".
W 2001 roku Paris spotykała się z Rickiem Salomonem (43), właścicielem internetowych stron hazardowych. Po ich burzliwym rozstaniu Rick zakochał się właśnie w Pameli. W międzyczasie Paris zaczęła się pokazywać w towarzystwie Crissa Angela (43), muzyka i iluzjonisty. A gdy się rozstali, Angel oddał swoje serce Pameli...

Penélope "dziedziczyła" facetów po Kirsten


O Penélope Cruz (36) mawiają "pożeraczka serc". Zanim została szczęśliwą żoną Javiera Bardema i mamą, romansowała z najprzystojniejszymi mężczyznami w Hollywood. Jednym z nich był Josh Hartnett (32). Para zaczęła się spotykać po tym, jak Josh rozstał się z Kirsten Dunst (28). Aktor nie zagrzał w sercu Penélope miejsca zbyt długo, bo ona już szykowała się do podboju innego przystojniaka.
Orlando Bloom (34) był do wzięcia, bo właśnie rozstał się z... Kirsten Dunst. I znów Penélope "odziedziczyła" mężczyznę po Kirsten.

Mężczyźni Cameron dzwonili do Scarlett


Podobno Cameron Diaz (38) nie znosi Scarlett Johansson (26). Powód? Mężczyźni. Kilka lat temu Cameron spotykała się z etatowym uwodzicielem, Jaredem Leto (39). Kiedy ich związek się rozpadł, Jared niemal natychmiast zadzwonił do Scarlett Johansson.
Wkrótce Cameron zakochała się w Justinie Timberlake'u (30). Przez ponad trzy lata uchodzili za dobraną parę. I do kogo zadzwonił Justin wkrótce po ich rozstaniu? Oczywiście do Scarlett! Piosenkarz zaprosił ją na plan swojego teledysku. Wspólna praca zaowocowała gorącym romansem. Nic dziwnego, że panie za sobą nie przepadają...

Miłosne historie Sienny i Jude`a zatoczyły koło


1Poznali się w 2003 roku, na planie filmu "Alfie". Po kilku tygodniach znajomości zamieszkali razem, a kilka miesięcy później zaręczyli się. Sienna Miller (29) i Jude Law (38) byli bardzo zakochani. Niestety, sielanka nie trwała długo - aktor zdradził ukochaną i para się rozstała. Sienna znalazła pocieszenie w ramionach znanego z filmu "Notting Hill" Rhysa Ifansa (43). Z kolei Jude zaczął się umawiać z córką Roda Stewarta, Kimberly (31). Wkrótce Sienna zerwała z Rhysem, a kilka tygodni później Jude rozstał się z Kimberly.
Porzuceni Rhys i Kimberly odkryli, że jest między nimi chemia. A Sienna i Jude? Znów do siebie wrócili, znów planowali huczny ślub i... znów się rozstali. Ciekawe, czy tym razem definitywnie?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje