ArtykułyPracodawcy nie chcą zatrudniać generacji Z. Kto jest temu winien?Pokolenie Z już od jakiegoś czasu zaczęło stawiać swoje pierwsze kroki na rynku pracy, a ich podejście do wykonywania obowiązków i zarobków budzi niemałe kontrowersje. Czy wynika to z ich odmiennego podejścia, nieustannego dążenia do równowagi między życiem zawodowym a prywatnym, czy może z niedopasowanych oczekiwań pracodawców? A może problem leży głębiej, w różnicach pokoleniowych, które wpływają na komunikację i wzajemne zrozumienie w świecie pracy?praca, generacja Z, pracodawcy, zatrudnienie, zatrudnienie w PolsceWięcej dni wolnych w 2025 roku. Możesz mieć nawet 35 dni urlopu - poznaj zasadyW nowym roku bez wątpienia będziemy więcej wypoczywać (przynajmniej oficjalnie). Zmiany w Kodeksie pracy, które nabierają mocy prawnej w 2025 roku są korzystne dla pracowników. Zyskają oni dodatkowe dni wolne na odpoczynek oraz opiekę nad dziećmi. Za wszystkim stoją unijne dyrektywy i dążenie do wypracowania solidnego work-life balance dla Europejczyków, w tym także dla Polaków. Co dokładnie się zmieni? Sprawdziliśmy to.zatrudnienie, urlop, zwolnienie lekarskie, opieka nad dzieckiemDrugi raz na rynku pracyW kryzysie trudniej znaleźć pracę, ale jest to możliwe. Warto być elastycznym i szukać nowych możliwości. To może być początek lepszego życia.praca, zatrudnienie, utrata pracy, zwolnienie z pracy, kryzys, kryzys gospodarczyZatrudniają, ale mniej płacąPracodawcy coraz chętniej zatrudniają kobiety, ale ciągle płacą im mniej niż mężczyznom. Taka sytuacja utrzymuje się w całej Unii Europejskiej.zarobki, zatrudnieniePozostałe tagiABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ0-9
Pracodawcy nie chcą zatrudniać generacji Z. Kto jest temu winien?Pokolenie Z już od jakiegoś czasu zaczęło stawiać swoje pierwsze kroki na rynku pracy, a ich podejście do wykonywania obowiązków i zarobków budzi niemałe kontrowersje. Czy wynika to z ich odmiennego podejścia, nieustannego dążenia do równowagi między życiem zawodowym a prywatnym, czy może z niedopasowanych oczekiwań pracodawców? A może problem leży głębiej, w różnicach pokoleniowych, które wpływają na komunikację i wzajemne zrozumienie w świecie pracy?
Więcej dni wolnych w 2025 roku. Możesz mieć nawet 35 dni urlopu - poznaj zasadyW nowym roku bez wątpienia będziemy więcej wypoczywać (przynajmniej oficjalnie). Zmiany w Kodeksie pracy, które nabierają mocy prawnej w 2025 roku są korzystne dla pracowników. Zyskają oni dodatkowe dni wolne na odpoczynek oraz opiekę nad dziećmi. Za wszystkim stoją unijne dyrektywy i dążenie do wypracowania solidnego work-life balance dla Europejczyków, w tym także dla Polaków. Co dokładnie się zmieni? Sprawdziliśmy to.
Drugi raz na rynku pracyW kryzysie trudniej znaleźć pracę, ale jest to możliwe. Warto być elastycznym i szukać nowych możliwości. To może być początek lepszego życia.
Zatrudniają, ale mniej płacąPracodawcy coraz chętniej zatrudniają kobiety, ale ciągle płacą im mniej niż mężczyznom. Taka sytuacja utrzymuje się w całej Unii Europejskiej.