Reklama

Reklama

Dlaczego chcę wyjść za mąż ?

To pytanie stawia sobie każda z nas, zanim wypowie w kościele sakramentalne TAK. Każda bowiem chce być szczęśliwa i kochana przez całe życie.

Jednak motywy, którymi się kierujemy przy wyborze partnera, nie zawsze są te same. Oto kilka głównych przyczyn, dla których marzymy o wyjściu za mąż, białej sukni, doskonałym mężu i gromadce dzieci.

Reklama

Chcesz wyrwać się z domu

Co 5. Polka przyznaje, że głównym motywem wyjścia za mąż jest ucieczka z rodzinnego domu, od nadopiekuńczych rodziców lub złośliwego rodzeństwa. Chęć ucieczki z domu nie może być powodem do zawarcia małżeństwa. Mężczyzna, który - twoim zdaniem - ma być wybawicielem od uciążliwych rodziców, może okazać się w przyszłości sprawcą jeszcze większych kłopotów. Powinnaś bardzo dobrze poznać człowieka, z którym pragniesz spędzić całe życie!!!

Dorosła za wszelką cenę

Myślisz, że kiedy zostaniesz mężatką, to nikt nie będzie mógł niczego ci zabronić, a ty będziesz mogła udowodnić całemu światu, na co cię stać?! Pamiętaj, że bycie żoną i matką to nie zabawa, lecz odpowiedzialność i obowiązek. Szybko może się okazać, ze ślub to kiepski sposób na udowodnienie swej dorosłości.

Miłość od pierwszego wejrzenia

Kiedy decydujesz się na ślub, zastanów się, czy łączy was prawdziwe, głębokie uczucie, dojrzała miłość. Jeśli jest to tylko fascynacja i zauroczenie, to szybko minie, a pozostanie cała wspólna przyszłość. Wiele zakochanych par pochopnie podejmuje decyzje o ślubie, błędnie stawiając znak równości między fascynacją i miłością.

Koleżanki są już mężatkami

Cierpisz na klasyczny kompleks starej panny. Masz dość litościwych spojrzeń, uwag. Tak bardzo chcesz wyjść za mąż, że przestaje być ważne, za kogo. Mężczyzna, kiedy zorientuje się, jaka jest twoja prawdziwa motywacja, poczuje się na pewno zraniony i oszukany. Daj sobie szansę na małżeństwo z miłości!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje