Reklama

Forum: Jestem zakochana!

Nagle świat zaczynasz widzieć w innych barwach. To co jeszcze wczoraj wydawało ci się trudnym problemem, teraz jest błahostką. Tak, jesteś zakochana i chcesz, żeby cały świat o tym wiedział!

Z dnia na dzień piękniejesz. Chce ci się żyć. Nie możesz się doczekać następnego waszego spotkania. Myślisz i wspominasz to, jak on wygląda, jak mówi, jak się porusza. To cię fascynuje.

Dzwonisz do przyjaciółek, opowiadasz z detalami o spotkaniu z nim. Nie możesz przestać o nim myśleć. Zastanawiasz się, czy nie zachowujesz się jak "jakaś małolata". Ale co tam? Przecież to nieważne. Najważniejszy jest on, ty i wy...

Stan zakochania to jeden z najprzyjemniejszych doznań. Jak go przeżywasz? Nie możesz zasnąć, bo ciągle o nim myślisz? Liczysz godziny i minuty do następnego spotkania? Czujesz, że jesteś najszczęśliwszą osobą na świecie?

Reklama

Na naszym Forum poruszamy ważne tematy:
Ślub - za i przeciw * Rodzić, nie rodzić * Zamieszkać razem * Rozwód * Facet na czacie * Kłamstwo * Miłość i seks * Jak się go pozbyć * Wystarczy kochać? * Czego mu zazdrościsz? * Sponsoring * Spalić mosty * 8 marca * Dwa razy do tej samej rzeki * Rodzina * Samotność * Jego wady * Weekend* Z miłości czy dla pieniędzy * Kariera czy dziecko * Wakacyjna miłość * Kochanek idealny * Udany związek * Uległa czy drapieżna * Mój pierwszy raz * Romans w pracy * Czułe miejsca

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: świat | forum | zakochana

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy