Reklama

Reklama

Geje podrywają mojego chłopaka

Mój chłopak lubi się ubierać modnie. Zawsze byłam dumna, że bardziej niż innym facetom zależy mu na tym, żeby dobrze wyglądać.

Przed wyjściem z domu zawsze pastuje buty, nie zdarza mu się ubrać nie uprasowanej koszuli albo z nie ułożyć fryzury. Niektórzy znajomi żartują, że z nas dwojga to on więcej czasu spędza w łazience i potrzebuje więcej półek na swoje perfumy. Nigdy mi to nie przeszkadzało i uważałam, że w jego dbaniu o wygląd nie ma przesady.

Reklama

Pewnie byłoby tak nadal, gdyby nie wydarzenie sprzed kilku miesięcy, kiedy na imprezie w klubie do mojego chłopaka zaczął się przystawiać jakiś facet. Nie dawał za wygraną nawet, kiedy widział, że się całujemy i szalejemy razem na parkiecie. Poprosiłam żebyśmy wrócili wcześniej do domu, bo źle się z tym czułam. Mój chłopak zapewnił, że kocha tylko mnie, ale też powiedział, że taka sytuacja zdarzyła mu się nie po raz pierwszy i już kilka razy kiedy wychodził razem z kumplami brali go za geja, przysiadali się i zaczynali podryw.

Nie wiem co mam o tym myśleć. Od tamtego czasu mam obsesję na ten temat, chociaż układa nam się dobrze. Także w łóżku nie mogę na nic narzekać. Ciągle wydaje mi się, że oglądają się za nim jacyś mężczyźni. Nawet jak jesteśmy na zakupach wyczuwam dziwne spojrzenia skierowane w stronę mojego faceta, np. kiedy sprzedawcy doradzają mu jaką koszulę wybrać patrzą na niego jakby byli zaczarowani.

Zastanawiam się czy to normalne i czy jakby był mniej zadbany, to nie brali by go za geja, a z drugiej strony boję się, że może to jego zainteresowanie swoim wyglądem ma podstawę gdzieś głębiej...

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

Dowiedz się więcej na temat: chłopak | geje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje