Reklama

Reklama

Kwiatowy horoskop dla samotnych

BARAN 21 marca - 20 kwietnia

Czerwony goździk

W nadchodzącym roku wpływ Urana w twoim znaku zodiaku może spowodować liczne rozstania i powroty oraz sercową huśtawkę. Wielu z was będzie sprawdzać kolejne osoby i gonić za niedoścignionym ideałem.

Wyjątkiem są Barany z ostatniego dekanatu, które będą się borykać z trudnym wpływem Saturna. W waszym sercu może dominować poczucie samotności i pustki. Dlatego jeżeli szukacie odpowiedniego partnera/partnerki najlepszym okresem będzie pobyt Wenus w znaku Barana, czyli czas od 8 lutego do 5 marca. Po chwilowym przestoju wspierać was zacznie sekstyl Jowisza ze znaku Bliźniąt, zatem druga połowa roku zdecydowanie bardziej będzie się nadawać na szukanie przeznaczonej ci osoby.

Reklama

Kwiat, który pomoże ci przełamać samotność to czerwony goździk. Obecnie trochę niedoceniane, ale kochane w PRL-u kwiaty, przyciągają dobre uczucia. Jeżeli chcesz przyspieszyć poznanie odpowiedniej osoby, bukiet tych kwiatów w sypialni da doskonały i szybki efekt. Nie zapominaj o włożeniu jednego goździka pod poduszkę. Podświadomość w trakcie snu da ci podpowiedź gdzie spotkasz swoją drugą połówkę.

BYK 21 kwietnia - 20 maja

Różowa róża

Dla serc samotnych Byków rok 2012 zapowiada się całkiem dobrze. Do czerwca w waszym znaku zodiaku gościć będzie Jowisz. Zatem jeżeli decydować się na rozwój, miłość i związek, to jak najszybciej. Tym bardziej, że od 5 marca do 3 kwietnia w twoim znaku będzie gościć twoja opiekunka, czyli Wenus. Jeżeli nawet nie uda ci się połączyć w trwałą i szczęśliwą parę w pierwszych miesiącach roku, nie trać nadziei. Wenus, która przejdzie do ciekawskiego znaku Bliźniąt sprawi, że zaczniesz być odważniejszy i wykażesz więcej inicjatywy w swoich kontaktach towarzyskich. Możliwe nawet, że rozpoczniesz romans poza granicami kraju w trakcie letnich miesięcy.

Jeżeli czujesz się samotny, opuszczony, bądź leczysz rany po nieudanym związku, doskonałym remedium będzie dla ciebie kwiat różowej róży. Te pąki poświęcone twojej opiekunce, bogini Wenus sprawią, że twoje serce zostanie uleczone, a do twojego życia zawita odpowiednia osoba, która obdarzy cię bezwarunkową miłością.

Zamiast kolejnej kreacji czy kosmetyku, zainwestuj w przyciąganie uczuć i kup sobie wielki bukiet różowych róż. Bukiet postaw w centralnym miejscu domu bądź mieszkania, w kryształowym bądź przezroczystym wazonie, a przed nim pal różową świecę w intencji rozpoczęcia się twojego satysfakcjonującego związku.

BLIŹNIĘTA 21 maja - 22 czerwca

Hiacynt

Jeżeli do tej pory nie udawały ci się związki i czujesz się w tej materii niespełniony, rok 2012 przyniesie ci wielką rewolucję! Od dawna nie miałeś tak sprzyjających okoliczności na niebie, jak te które otrzymasz w najbliższych miesiącach. Już 3 kwietnia do twojego znaku zawita Wenus, która obdarzy cię wszystkim co najlepsze i będzie wspierać twoje serce aż do 7 sierpnia.

Dodatkowo Jowisz wkroczy do twojego znaku 11 czerwca i wyniesie cię pod same szczyty. Będziesz się czuł jak młody bóg. Nie ma siły, która mogłaby zatrzymać pozytywne procesy w twoim wnętrzu. Nareszcie pojawią się odpowiednie okoliczności, dzięki którym poznasz właściwą osobę. W szczególności miesiące letnie będą obfitujące we flirty, romanse, a w końcu nadejdzie czas i na prawdziwą miłość.

Co prawda w twoim przypadku Bliźniaku, aż trudno uwierzyć, że możesz mieć trudności z brakiem partnera, ale jeżeli już to ma miejsce, musimy jakoś temu zaradzić. Dobrym pomysłem będzie dla ciebie zasadzenie kilku cebulek hiacyntów w ozdobnej doniczce. Codzienne podlewanie i dbanie o rośliny z myślą o wzrastającym uczuciu, przyniesie błyskawiczny skutek. W miarę jak będą unosić się do góry listki hiacyntów, tak będzie rosnąć twoja szansa na spotkanie odpowiedniej osoby. Kiedy rośliny zakwitną, a twoje mieszkanie wypełni słodki zapach, w twoim progu powinien stanąć wyczekiwany gość.

RAK 23 czerwca - 22 lipca

Tulipan

Przyczyną twojej samotności, nieudanych związków i licznych blizn na twym sercu jest zmasowany wpływ Saturna, Urana i Plutona. Te trzy planety powodują, że ostatnie miesiące były dla ciebie szczególnie ciężkie. Niestety w roku 2012 również ich wpływ będzie cię nękać. Zdecydowana poprawa nastąpi na początku października, kiedy Saturn przestanie cię gnębić kwadraturą, a zacznie wspierać trygonem ze znaku Skorpiona. Musisz wychodzić na przeciw przeznaczeniu, a nie skrywać się w swojej skorupie, zatem wypróbuj kwiatowy rytuał.

Wrażliwe i subtelne Raki ciężko znoszą trudne relacje, ale jeszcze trudniej jest im wytrwać w samotności. Niestety przewrotny los często sprawia, że ci przedstawiciele zodiaku muszą kłaść się spać sami, a śniadanie jeść we własnym towarzystwie. Nie pozwól, abyś został Raku, rakiem pustelnikiem. Czas przystąpić do dzieła! W przełamywaniu samotności i twoich pustelniczych przyzwyczajeń pomoże ci tulipan. W kilku miejscach w domu ustaw wazony z tulipanami w wesołych, pomarańczowych i żółtych kolorach. Kiedy dopadać cię będzie samotność, popatrz na kwitnące kwiaty i mów sobie pod nosem "już mnie mój pan tuli'' lub "już mnie moja pani tuli''. Zanim kwiaty przekwitną, już powinno się coś dziać w twoim otoczeniu i sercu. Pamiętaj, aby wyrzucić kwiaty, którym zaczną opadać płatki. W razie potrzeby, kilkakrotnie powtórz ozdabianie domu kwiatami.

LEW 23 lipca - 23 sierpnia

Purpurowa róża

Jeżeli do tej pory masz problem ze znalezieniem odpowiedniej osoby, z którą mógłbyś stworzyć trwałą relację, najprawdopodobniej jest to powiązane z negatywnym działaniem Neptuna, który męczy cię opozycją ze znaku Wodnika. Ten mglisty wpływ od kilkunastu lat powoduje, że nie czujesz się pewnie, jeżeli chodzi o twoje sercowe wybory. A teraz wiadomość pozytywna - 3 lutego Neptun na dobre opuszcza znak Wodnika i Lwy uwolnią się od jego wpływu. Nadchodzące miesiące będą dla ciebie bardzo dobre. Nareszcie zła passa cię opuści i na twoim niebie zapalą się fajerwerki dobrej, trwałej miłości.

Tak jak królem gwiezdnego zwierzyńca jest Lew, tak królową kwiatów jest róża i to ona pomoże ci sprowadzić na twoją drogę prawdziwą miłość. Pod uwagę musisz wziąć przede wszystkim róże naturalne, kwitnące w ogrodach i pachnące. To one mają największą terapeutyczną moc. Najlepsze efekty osiągniesz dzięki purpurowej lub krwisto-czerwonej róży, która jest symbolem miłości nieśmiertelnej. Im bardziej pachnące kwiaty, tym lepiej!

Aby przywołać do swego życia właściwą osobę, weź gorącą kąpiel z płatkami róży utartymi z kilkoma łyżeczkami miodu. W trakcie pobytu w wannie wyobrażaj sobie, że jesteś w szczęśliwym i satysfakcjonującym związku. Pamiętaj jednak, że moc tego rytuału jest ogromna i wkrótce możesz być zakochany po uszy.

PANNA 24 sierpnia - 23 września

Orchidea

Ponieważ będziesz wspierana od początku roku aż do 3 lipca przez obecność Marsa w twoim znaku, powinnaś nareszcie odnaleźć w sobie siłę do pozytywnych zmian. Energia Marsa jest bardzo seksualna i może drastycznie zwiększyć twoje potrzeby fizycznej bliskości, zatem to nie czas, ani miejsce, aby marnować ten wpływ w samotności. Dodatkowo jesień osłodzi ci pobyt Wenus w twoim znaku. Wielki ziemski trygon także będzie działał na ciebie pobudzająco, nie czekaj dłużej, czas zrobić krok naprzód.

Zastanów się Panno, czy nie jesteś samotna dlatego, że wymagasz niemożliwego i stawiasz partnerom zbyt wygórowane poprzeczki? Związek to również kompromis i jeżeli jesteś na niego gotowa, poproś o pomoc storczyki czyli orchidee. Ten egzotyczny i odrobinę wyzywający kwiat, wprowadzi w twoje życie to, czego ci brakuje: nutkę szaleństwa i ryzyka, pójście za głosem instynktu i emocji. Najlepiej będzie kiedy kupisz kwiaty w doniczkach z jeszcze nie rozwiniętymi pąkami i samodzielnie postarasz się o to, aby zakwitły na twoim parapecie. Nie zdziw się, jeżeli w twoim życiu pojawi się osoba, która będzie całkiem odmienna niż twoi dotychczasowi partnerzy... a może nawet będzie mieć egzotyczne pochodzenie. Odważysz się?

WAGA 24 września - 23 października

Lilia świętego Antoniego

Jeżeli ostatnio w twoim życiu uczuciowym pojawiają się trudności z zalegalizowaniem związku, rozstania i powroty oraz okresy samotności, jest to zapewne wpływ Saturna, który w twoim znaku gości od 29 października 2009 roku i pobędzie w nim jeszcze do 5 października 2012.

Nie martw się Wago, najcięższe chwile są już za tobą. Od kwietnia patronka twojego znaku wspomoże cię trygonem ze znaku Bliźniąt, a od czerwca dołączy do niej wpływ Jowisza. Wraz z wiosną twoja samotność zniknie, roztopiona przez promienie Słońca.

Masz wielkie szanse na uporządkowanie spraw swojego serca. Jednak aby to się udało, trzeba odrobinę wspomóc los. Do tej roli doskonale nadaje się kwiat o wielkiej mocy, czyli lilia świętego Antoniego. Ten biały kwiat o złocistym wnętrzu ma działanie oczyszczające, przywracające harmonię i podwyższające wibracje związku. Hodowanie go w doniczce od cebulki, a jeszcze lepiej zasadzenie w ogródku lub na działce, przyciągnie do twojego życia szczerą i otwartą osobę o czystych zamiarach, z którą będziesz mogła stworzyć Wago zalegalizowany związek. Zatem jeżeli nie jesteś gotów/gotowa na małżeństwo, warto się najpierw zastanowić, zanim wykorzystasz kwiat lilii candidum.

SKORPION 24 października - 22 listopada

Mak

Opiekun znaku Skorpiona znajduje się w Koziorożcu, co powoduje twoje duże napięcia wewnętrzne. Jeżeli dołożymy do tego wpływ Lilith z opozycyjnego znaku Byka, można śmiało stwierdzić, że bez rozładowania swoich emocji już długo nie wytrzymasz.

Energie planetarne będą przez pierwsze pół roku ewidentnie wspierać twoje marzenia o związku. Na twojej drodze stanie kilka osób, z których będziesz musiał wyłowić tą właściwą. Niestety zadanie nie będzie łatwe, ponieważ wspólne działanie Lilith i Jowisza sprowadzi w zasięg twojego wzroku istoty bardzo pociągające, ale niebezpieczne i wyrachowane. Jednak warto zaryzykować, bo wśród nich będzie ta jedyna.

Jeżeli w twoim partnerskim życiu obecnie zieje pustka, czas temu przeciwdziałać. Kup nasionka ogrodowego maku i przygotuj doniczkę z ziemią. Persefona, czyli mityczna żona Hadesa, dała się skusić właśnie na ten kwiat i to dzięki jego mocy będziesz mógł Skorpionie upolować swoją wymarzoną partnerkę, bądź partnera. Mak ma działanie lecznicze, jest również smakołykiem, ale pamiętaj, że przedawkowany bywa groźny. Nie hoduj na raz więcej niż trzech kwiatów, w innym wypadku może cię dopaść klęska urodzaju.

STRZELEC 23 listopada - 21 grudnia

Paproć

W nadchodzących miesiącach swoim zmasowanym wpływem będą atakować cię liczne planety. Po pierwsze, do lipca Mars ze znaku Panny będzie cię zachęcał do zrobienia porządków z twoimi licznymi znajomościami. Po drugie, od kwietnia Wenus ze znaku Bliźniąt będzie cię wystawiać na pokuszenie i stawiać na twojej drodze osoby, z którymi może połączyć cię uczucie, ale równie dobrze może to być tylko chwilowy romans. Po trzecie opiekun Strzelców - Jowisz, opozycją będzie rozpalać twoją ambicję i miłosny apetyt. Uważaj, abyś się nie przejadł. Tyle okazji i nowych kontaktów może okazać się męczące, dlatego po pomoc udaj się do paprotki.

Trudno uwierzyć, że przedstawiciel tak aktywnego znaku jak twój może być samotny. Jednak w twoim przypadku Strzelcu, przyczyna nie tkwi w braku inicjatywy, tylko w jej nadmiarze. Czasami warto poczekać, aby wybrać najlepszą z możliwych opcji. Cierpliwości i stałości, jak również empatii nauczy cię paproć. Ten powszechny i bardzo niedoceniany kwiat doniczkowy wytwarza korzystny mikroklimat, a jego aura ma pozytywny wpływ na bipole człowieka. Jeżeli chcesz związku opartego na zaufaniu, prawdzie i szczerości, wypełnij swoje mieszkanie doniczkami z paprotkami. W salonie, jadalni, a przede wszystkim w sypialni. Dwie paprotki ustawione symetrycznie po jednej i drugiej stronie łóżka, w mig pomogą ci odnaleźć osobę, dzięki której poznasz co to sercowy ład, a przy okazji głęboko się zakochasz.

KOZIOROŻEC 22 grudnia - 20 stycznia

Konwalia

Ponieważ w twoim znaku przebywa Pluton, a na dodatek twój patron - Saturn znajduje się w znaku Wagi, to właśnie sprawy partnerskie staną się dla ciebie priorytetem w 2012 roku. Czas przyjrzeć się swemu sercu i sypialni. Czy naprawdę jesteś samowystarczalny Koziorożcu? Może warto trochę odpuścić i pokazać swoje czulsze oblicze? Mars w znaku Panny, aż do lipca będzie ci przypominać o tym, że jesteś człowiekiem z krwi i kości, masz również swoje potrzeby fizyczne, które zepchnąłeś na margines.

W twoim wypadku Koziorożcu, aby przełamać twoje przywiązanie do przeszłości i tradycję oraz nadmierną dbałość o zewnętrzną formę związku, potrzeba energii subtelnej, ale silnie działającej i taką właśnie mają konwalie. Zmiękczą one twoje twarde struktury emocjonalne, złagodzą wyraz twarzy i wysubtelnią twoją aurę. W ten sposób przyciągniesz do swojego życia partnera/partnerkę z krainy łagodności, która nauczy cię ciepła i otwartości. W tym celu najlepiej posłużyłyby świeże konwalie, których zapach wypełniłby cały twój dom. Niestety w innych porach roku o nie trudno, zatem albo musisz czekać do maja, albo wyhodować samodzielnie rośliny z kłączy zakupionych w ogrodniczym sklepie, albo... poratować się olejkiem o zapachu konwalii, który zastosujesz w kominku zapachowym. Codziennie, aż do skutku.

WODNIK 21 stycznia - 18 lutego

Bluszcz

Ponieważ długie lata borykałeś się Wodniku z wpływem Neptuna, który rezydował w twoim znaku, zatem możesz czuć się zagubiony i zdezorientowany w kwestiach uczuć. Dobrą wiadomością jest to, że 3 lutego Neptun definitywnie opuszcza twój znak i przechodzi do znaku Ryb.

Rok 2012 jest dla ciebie wielką szansą na uporządkowanie swojego życia. Po wielu bojach, licznych rozstaniach, rozwodach, przeprowadzkach, nadejdzie okres bardziej korzystnego, planetarnego wpływu. Możliwe, że pierwsze miesiące roku będą dla ciebie jeszcze dość trudne, ale sytuacja zacznie poprawiać się od kwietnia i wtedy masz szansę na zbudowanie trwałej i satysfakcjonującej więzi z drugą osobą. Trygon Jowisza ze znaku Bliźniąt od czerwca aż do końca roku będzie wspierać cię w realizacji marzeń, zatem korzystaj!

Aby wspomóc swoją kreację, wykorzystaj działanie bluszczu. W przypadku innych znaków może mieć on zbyt duszący wpływ, który aż nadto zacieśni związek, ale w przypadku Wodników, które ciągle gubią się w swojej wolności, będzie dawać energię porządku i oparcia. Lęk przed zniewoleniem w relacji, możesz z pomocą bluszczu przetworzyć na poczucie spokoju. Doniczka z domową wersją bluszczu, który będziesz pielęgnować, pomoże znaleźć ci kojącą przystań w uczuciach.

RYBY 19 lutego - 20 marca

Żonkil

Jeżeli czujesz się teraz samotna i nie układa ci się w sprawach sercowych Rybo, można stwierdzić, że nie jest to zły wpływ planet, który negatywnie na twoje uczucia działał dwa lata temu, ale twój wybór. Ponieważ masz trudności z jasnym sprecyzowaniem swoich oczekiwań wobec związku, w nadchodzących miesiącach wspomoże cię w tym opozycja Marsa ze znaku Panny, która do lipca będzie cię uczyć aktywnej postawy i asertywności. Korzystaj! Masz szansę zawalczyć o dobrą relację.

Dla ciebie Rybo nie ocenioną pomocą będzie energia kwiatów żonkila. Na szczęście jest on łatwo dostępny o każdej porze roku. Ten kwitnący na żółto kwiat wzmocni twoją aurę Rybo i sprawi, że zapragniesz być w życiu widoczna. Niestety z powodu nieśmiałości i kompleksów ukrywasz przed światem swoje atuty i nawet jeżeli trafia się w twoim otoczeniu odpowiednia osoba, robisz wszystko, aby pozostać niezauważona. Żonkile są kwiatami jaskrawymi, które pomogą ci zajaśnieć i dodadzą odwagi w wyeksponowaniu swoich zalet.

Przed wykonaniem rytuału zaopatrz się w doniczkę, ziemię i nieparzystą ilość cebulek żonkili. Przed włożeniem cebulki w ziemię, trzymaj ją przez chwilę w dłoniach i szeptem mów: "żółty odcieniem radości, niech u mnie w życiu zagości". Kiedy kwiaty zakwitną, powinnaś już prowadzić z kimś zaawansowane rozmowy o uczuciach.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy