Reklama

Reklama

Marzenia statystycznej Polki

Być zdrową, założyć rodzinę, mieć więcej czasu na zakupy czy skorzystać z porady wizażysty i stylisty? Nasze marzenia. Czym byłoby życie bez pragnień i dążenia do ich realizacji? Nieciekawe, puste, choć może czasem i łatwiejsze, gdyż nie wszystkie marzenia da się zrealizować...

TNS OBOP przeprowadził badanie wśród Polek na temat ich marzeń.

Na ogólne pytanie: "załóżmy, że ma Pani możliwość spełnić jedno swoje marzenie, czego ono by dotyczyło i co by to było?" co piąta ankietowana odpowiedziała, że swoje największe marzenia wiąże ze zdrowiem. Dla nieco mniejszej grupy kobiet (18 proc.) marzenia dotyczą sfery rodzinnej, związane są z domem/miejscem zamieszkania i sposobem spędzania czasu wolnego. Na samym końcu listy znalazły się marzenia związane z rozwojem osobistym (6 proc.) i wyglądem (tylko 2 proc.).

Reklama

Kolejne pytanie dotyczyło mody i okazało się, że Polki chciałby wydawać większe sumy pieniędzy na modę i urodę oraz wymienić zasoby swojej szafy na zgodne z obecnie obowiązującymi trendami (prawie co druga kobieta). Co dziesiąta Polka marzy o profesjonalnej sesji fotograficznej w znanym magazynie dla kobiet a 12 proc. ankietowanych chciałaby móc ubierać się w ubrania największych projektantów mody. Co trzeciej Polce brakuje czasu na zakupy, dlatego chciałyby mieć na nie więcej czasu a także chętnie skorzystałoby z porad stylisty lub wizażysty, który na co dzień współpracuje ze znanymi osobami i gwiazdami.

Czy Twoje marzenia są podobne? Czy marzysz zupełnie o czymś innym?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zakupy | polki | Polka | marzenia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama