Reklama

Reklama

Nie lubię sylwestra!

Nie da się ukryć, że sylwestrowa noc to nie jest zwykła noc, nawet jeśli nie chcesz świętować - inni nie pozwolą ci zapomnieć, że się bawią...

Nie ma obowiązku witanie nowego roku ani żegnania starego - zwłaszcza, że to umowna zamiana - Chińczycy świętują przecież przyjście nowego roku dopiero za jakiś czas. Ale świat oszalał na punkcie godziny zero i Całkiem Nowego Roku - na placach, ulicach, balowych salach i domowych imprezach czekamy aż zegar wybije magiczną godzinę. Wszystko, co było idzie w niepamięć, liczy się tylko przyszłość - oczywiście lepsza - taką mamy przynajmniej nadzieję, spisując noworoczne postanowienia.
Tylko nie szampan!
Ale nie wszyscy oszaleli na punkcie sylwestra. Tomek - 30-letni nauczyciel od lat spędza sylwestrową noc wyłącznie ze swoją dziewczyną w domowym zaciszu. - Zawsze tak samo. Oglądamy filmy, jakiś czas wcześniej planujemy sobie, co tym razem będziemy chcieli obejrzeć i kompletujemy filmy. Nie przerywamy naszego maratonu z powodu wybicia północy, czemu mielibyśmy to robić? Szampana pijemy, kiedy mamy na to ochotę a nie wtedy, kiedy robią to wszyscy... Poza tym mamy ważniejsze okazje do uczczenia, niż zmiana daty...
Piotr - 32 lata, grafik w sylwestrową noc... śpi. Oczywiście jeśli pozwolą mu na to ci, którzy świętują. - Trzeba mieć mocny sen, żeby przetrwać wybuchy sztucznych ogni i fajerwerki - przyznaje Piotr.
A ty na co masz ochotę?
Jeśli też nie lubisz wielkich bali, imprez na ulicach albo po prostu nie widzisz powodu, by traktować tę noc inaczej niż inne, nie musisz tego ukrywać wymyślając niestworzone historie, by uniknąć udziału w sylwestrowej imprezie. Okazuje się, że wiele z nas lubi się bawić, kiedy ma na to nastrój a nie wtedy, kiedy trzeba - i wolimy zaszaleć przed lub po sylwestrze, byle tylko nie w tę noc. Zrób więc to, na co masz ochotę, tak jak zawsze, najważniejsze, żebyś ty była zadowolona i spędziła ten czas tak, jak lubisz - przeczytaj dobrą książkę, obejrzyj film albo spędź czas z kimś bliskim, komu też nie zależy na wielkiej imprezie. Możliwości jest wiele.

Reklama

AP

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje