Reklama

Reklama

Obudź w nim niepewność

Chcesz przykuć uwagę mężczyzny, który ci się spodobał? Do twojego związku zakradła się nuda? Niespodzianka, zaskoczenie, niepewność - oto elementy, o które musisz zadbać.

Nuda zabija

Reklama

Oczywiście z nudów jeszcze nikt nie umarł. Ale nuda zabija naprawdę - jej ofiarą padają związki. Nawet jeżeli poszukujemy stabilizacji i spokoju, rutyna i stagnacja mogą zrujnować relacje z ukochaną osobą. To choroba o tyle niebezpieczna, że rozwija się latami, niemal niezauważalnie, a kiedy para zda sobie sprawę z jej istnienia spustoszenia w związku mogą być tak poważne, że nie ma już co ratować. Dlatego nawet jeżeli cenimy sobie pewność i stabilność powinniśmy zadbać o odrobinę niepewności.

Ryzyko budzi emocje

Twój chłopak potrafi przewidzieć jak się zachowasz w każdej sytuacji? To znak, że rutyna już puka do waszych drzwi. Postaraj się przełamać schematy, działać nietypowo, zaskoczyć go jakąś niespodzianką. To odświeży wasz związek - jego myśli znowu skoncentrują się na twojej osobie. Jeżeli będzie musiał poznawać cię ciągle na nowo, jego zainteresowanie nie będzie miało kiedy osłabnąć. Przypomnij sobie jakie emocje kierowały wami na początku waszego związku: chęć wzajemnego poznania, odkrywanie się nawzajem, niepewność co do uczuć drugiej osoby. Czyż nie był to najbardziej podniecający okres waszego związku?

Również jeżeli chcesz uwieść mężczyznę, który ci się podoba pamiętaj o tym, że osoba która potrafi zaskakiwać, tajemnicza, a nawet trochę niebezpieczna, jest bardziej interesująca niż ta, której zachowania zawsze można przewidzieć.

Fascynująca spontaniczność

Osoby spontaniczne, sypiące pomysłami i zawsze gotowe na nową przygodę uchodzą za bardzo atrakcyjne. Nic dziwnego, życie z takim człowiekiem jest ciekawe i emocjonujące. Ale za fascynującą spontanicznością często kryje się pewien sekret. Niespodzianki i zaskakujące pomysły bywają... przemyślane i przygotowane dużo wcześniej. Nawet jeżeli twoja spontaniczność będzie trochę udawana to nic nie szkodzi. Liczy się efekt.

Pole działania masz nieograniczone, bo zaskakiwać można w każdej dziedzinie życia: w łóżku, w kuchni, w rozmowie. Możesz zmieniać swój wygląd i sposoby spędzania weekendu. Niespodzianki możesz serwować pojedynczo i stopniowo lub w większych zestawach. Wysiłek z pewnością się opłaci bo odrobina niepewności pobudza "system odpornościowy" związku.

I.G.

Nie zgadzasz się z autorem tekstu i chcesz wyrazić własne zdanie? Przeżyłaś coś ciekawego i chcesz podzielić się swoją historią?

Napisz list do Redakcji!

Na autorów najciekawszych prac czekają nagrody!

Dowiedz się więcej na temat: nuda | niepewność

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje