Reklama

Reklama

Rozpieszczaj ukochanego

Spraw, aby spełniły się jego marzenia!

Pragniesz, aby twój partner poczuł, że jest najważniejszym mężczyzną w twoim życiu? Chcesz, by wiedział, jak bardzo go pragniesz? A może po prostu szukasz sposobu na urozmaicenie waszego życia erotycznego?

"Kochanie, jestem najszczęśliwszym facetem pod słońcem!" - aby usłyszeć to zdanie, nie musisz wykazywać się znajomością wyszukanych praktyk seksualnych. Metoda jest banalnie prosta, ale i piekielnie skuteczna: zacznij go rozpieszczać! Bez specjalnej okazji i nie w dowód wdzięczności, a po prostu w imię waszej miłości. Ryzyko, że odwdzięczy ci się tym samym, jest wręcz niebezpiecznie wysokie...

Reklama

Spraw, aby poczuł się kimś naprawdę wyjątkowym. Nie tylko my, kobiety, kochamy komplementy. Nawet jeśli panowie się do tego nie przyznają - nic nie dodaje pewności siebie tak, jak podziw i uznanie.

Mężczyźni też lubią komplementy

"W tej sali jesteś zdecydowanie najprzystojniejszym facetem" albo "Nie mogłabym wymarzyć sobie lepszego kochanka od ciebie" - takie uwagi sprawią, że poczuje się wspaniale. Nie obawiaj się, że wpadnie w samozachwyt. Prędzej będzie chciał udowodnić, że mówiąc te słowa miałaś rację. To go zmobilizuje. Również w sypialni!

Zacznij mu dogadzać. Od dłuższego czasu czekasz, aby okazał ci trochę czułości? Zamiast z pretensją w głosie oświadczać, że nie spełnia twoich oczekiwań, zrób pierwszy krok! Przygotuj jego ulubione danie, zapal świeczki i włącz nastrojową muzykę. Zafunduj delikatny masaż pleców, który mu pozwoli zapomnieć o ciężkim dniu pracy.

Skoncentruj się na jego doznaniach

Najważniejsze: nastaw się wyłącznie na sprawienie mu przyjemności, nie wymagaj nic w zamian. O tym, jak się zrewanżować, z pewnością zacznie już myśleć sam. Spróbuj go czymś zaskoczyć. Puść wodze fantazji i co jakiś czas rób rzeczy, których by się po tobie nie spodziewał. Mężczyzn bardzo fascynują kobiety nieprzewidywalne, wręcz nieobliczalne. Przy nich nie obawiają się rutyny. Tej niespodziance na pewno się nie oprze: do jego drugiego śniadania dołącz kartkę, na której będzie napisane, co zrobicie, gdy wieczorem zamkną się za wami drzwi sypialni. Gwarantujemy, że wróci z pracy znacznie wcześniej.

Poznaj jego erotyczne fantazje

Nie broń się przed eksperymentami w sypialni. Nie zakładaj, że odmówisz, gdy zaproponuje coś nowego albo zwierzy ci się ze swoich seksualnych fantazji. To, co w pierwszym momencie wydaje ci się szokujące, może sprawiać przyjemność. Również tobie! Twoja otwartość uczyni go naprawdę szczęśliwym. Jednak do niczego się nie zmuszaj. Jeśli cię kocha, uszanuje twoją decyzję.

Pokaż mu, że seks sprawia ci przyjemność. Czasy, w których kobieta była w sypialni stroną pasywną, bezpowrotnie minęły. Przejmij inicjatywę. Pokaż, co ci sprawia największą frajdę. Tylko wtedy uwierzy, że czerpiesz satysfakcję ze zbliżenia, a co ważniejsze - że on sprawdza się w roli kochanka. To doda mu pewności siebie.

Określ swoje oczekiwania. Mężczyźni pragną, aby kobieta wyraźnie wyraziła swoje seksualne potrzeby. Inaczej nie mają pewności, że postępują właściwie. Nie oczekuj też, że on potrafi czytać w twoich myślach. Jeśli masz ochotę na seks, powiedz mu to. Będzie szczęśliwy, że ufasz mu na tyle, aby dzielić się swoimi pragnieniami.

Zobacz też:

Jaki jest twój orgazm?

Jakiego kochanka wybierzesz?

Czy jesteś dobra w łóżku?

Kiedy wyjdziesz za mąż?

Wyślij SMS o treści: MAZ.(wpisz datę ur.) pod 72020

np. MAZ.11021972

Koszt 2 zł netto; 2,44 zł brutto

Bella Relaks
Dowiedz się więcej na temat: kochanka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy