Reklama

Reklama

Rysujesz, co czujesz

Rysunki na marginesach twoich notatek nie są pozbawioną znaczenia bazgraniną. Jeśli chcesz poznać prawdę o sobie, przeanalizuj te gryzmoły!

Serduszka

Jesteś zakochana albo marzysz o płomiennym uczuciu. Ciągle myślisz o ukochanej osobie i przelewasz to także na papier w postaci serduszek różnej wielkości. W życiu raczej nie kierujesz się rozumem, ale sercem. Często przez to cierpisz.

 Twarze

Cechuje cię duża tolerancja. Zarówno w stosunku do innych ludzi, jak i siebie samej. Dlatego w związku potrafisz dużo wybaczyć i nie obrażasz się o byle co. Jesteś dobrym materiałem na partnera idealnego...

Spirale

Twoje życie jest nieco zakręcone. A wszystko dlatego, że masz wrodzoną skłonność do komplikowania sobie życia. W uczuciach też nic nie jest dla ciebie proste, wszystko analizujesz, choć czasem nie ma się nad czym zastanawiać. Jeżeli kochasz i jesteś kochana, ciesz się z tego!

Reklama

Zwierzęta

Gdybyś mogła, zajęłabyś się każdym potrzebującym pomocy stworzeniem. Podobnie zachowujesz się w stosunku do ludzi. Jesteś opiekuńcza, czasami jednak przesadzasz, czym irytujesz znajomych. Przywiązujesz się do osób, które darzysz uczuciem.

Strzałki

Jeżeli są skierowane ku górze, jesteś ambitna. Strzałki kreślone horyzontalnie rysują osoby spostrzegawcze. W związku to ty jesteś osobą dominującą, zazwyczaj masz też większe potrzeby seksualne niż twój partner, co bywa irytujące w codziennym pożyciu.

Figury geometryczne

Ostre kanty w twoich rysunkach wcale nie świadczą o tym, że jesteś też taka w życiu. Cechuje cię bowiem delikatność i... sentymentalizm. Łatwo się wzruszasz, bliscy są dla ciebie najważniejsi.

Kwiaty i drzewa

Jeżeli nagryzmolone przez ciebie roślinki są symetryczne, maja łodyżki i listki, wszystko jest w porządku. Jesteś osobą radosną i zadowoloną z życia. Swoim optymizmem zarażasz partnera, przez co świetnie czujecie się w swoim towarzystwie.

Okręgi

Często bujasz w obłokach. Twoja natura marzycielki sprawia, że czasem jesteś nieco oderwana od rzeczywistości. Podobnie wygląda twoje życie uczuciowe. Bywasz naiwna w związkach, zbyt ufasz dobrym intencjom partnera i czasem dajesz się wykorzystywać.  

Najpiękniejsze romanse
Dowiedz się więcej na temat: rysunek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy