Reklama

Reklama

Tajny kod miłosnych SMS-ów

Z tych krótkich wiadomości możesz sporo wywnioskować o charakterze swojego wybranka. Wystarczy, że nauczysz się czytać między wierszami.

On nie zwraca się do ciebie po imieniu

Znacie się od niedawna, a w sms-ach on zawsze zwraca się do ciebie "kochanie", "malutka", "żabko" lub innym pieszczotliwym słowem, ale nigdy po imieniu?

Bądź czujna. Taką taktykę często stosują kobieciarze, którzy czarują mnóstwo dziewcząt i boją się, że pomylą imiona. Pamiętaj, że takiego sms-a mógł bez problemu wysłać do kilku osób...

Perfekcyjny sms

Jego sms-y są perfekcyjne: nigdy nie pojawiają się w nich błędy ani skróty.

Prawdopodobnie twój chłopak kurczowo trzyma się zasad i konwencji we wszystkich dziedzinach życia i, jak każdy pedant, będzie tego wymagał również od ciebie.

Reklama

Sms-uje, ale nigdy nie dzwoni

Życie z pedantem może być trudne, ale jest jeszcze gorzej, gdy trafisz na sknerę. Jeżeli twój chłopak wysyła wyłącznie sms-y, aby zaoszczędzić kilka groszy na połączeniach, albo co gorsza zamiast odpowiadać na wiadomość puszcza sygnał jako potwierdzenie, zastanów się, czy właśnie takiego wielbiciela szukałaś.

Jeśli on woli, aby wasze kontakty telefoniczne ograniczały się tylko do sms-ów, czyli nie chce, abyś i ty do niego dzwoniła, możesz być pewna, że prowadzi podwójną grę i nie jesteś jedyną kobietą w jego życiu.

W jego sms-ach pojawiają się emotikony

Te proste znaczki pomagają przekazywać emocje i nieco ożywić krótki tekst, ale mężczyźni z reguły rzadziej się nimi posługują. Jeżeli w sms-ach od niego pojawiają się uśmiechnięte buźki, to prawdopodobnie trafiłaś na sympatycznego chłopaka, który nie wstydzi się okazywania uczuć. Jeśli jednak on przesadza z ilością buziek, rozciąga je powtarzając kilkakrotnie ten sam znak lub pisze na zmianę wielkimi i małymi literami, to z całą pewnością masz do czynienia z kompletnym dzieciuchem.

On długo nie odpowiada na sms-a

To jeszcze nie powód, aby wyciągać ponure wnioski - może po prostu jest zajęty. Kiedy załatwi wszystkie "ważniejsze sprawy" z pewnością odpisze. Z tego, jak wiele czasu mu to zajmie, możesz wywnioskować, na którym miejscu w jego życiu jesteś ty...

Sprawdź:

Czy jesteś dobra w łóżku?

Jaki jest Twój orgazm?

Czy będziesz mieć wakacyjny romans?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: tajny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy