Reklama

Reklama

Wyznać mu uczucie?

Zakochałam się w chłopaku. Moim dotychczasowym przyjacielu. On oczywiście niczego nie podejrzewa, a ja skrzętnie ukrywam to, co czuję do niego od niedawna.

Coraz częściej jednak mam ochotę o wszystkim mu powiedzieć. Nie wiem tylko, czy to wypada, czy dziewczyna może wyznać miłość chłopakowi? Rodzice uczyli mnie, że powinnam raczej odpowiadać na propozycję chłopaka, ale to, co widzę wokół siebie przeczy zasadom wpojonym w domu.

Radziłam się już koleżanek, ale każda ma inne zdanie. Mówią, że dziewczyny muszą być przebojowe, bo na szare myszki nikt nie zwraca uwagi. Jeśli będę nieśmiałą dziewczyną, która boi się przyznać do swojego uczucia, to jakaś odważna sprzątnie mi faceta sprzed nosa. Inne mówią, że wręcz przeciwnie.

Reklama

Zastanawiam się także, co będzie dalej z naszą przyjaźnią? Jeśli on też czuje do mnie coś więcej to oczywiście dalej będziemy w bliskich relacjach. Jeśli jednak on nie jest we mnie zakochany, to najprawdopodobniej stracę przyjaciela, jeśli mu wyznam miłość. Co robić? Jestem zagubiona w tej całej sytuacji i moich obawach. Poradźcie, jak mam postąpić.
Oliwka

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: uczucie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy