Reklama

Australijskie lato w twoich włosach

Eleven Australia to nowe, świeże podejście do pielęgnacji włosów i ciała. Marka zrodziła się w 2011 roku, z potrzeby stworzenia prostych w użyciu kosmetyków na miarę każdych włosów i każdej sytuacji. Dyrektorzy kreatywni marki Eleven Australia - Joey Scandizzo i Andrew O’Toole - to australijskie ikony i liderzy w branży fryzjerskiej. Razem stworzyli markę Eleven Australia - markę, która uosabia australijski styl życia.

Przedstawiamy kosmetyki marki ELEVEN Australia, które tego lata pozostawią twoje włosy pełne australijskiego słońca!

Matte Texture Styling Paste - pasta do stylizacji

Mieszanka wosku pszczelego, olejku  rycynowego i wosku Carnauba zapewnia średnie utrwalenie, aby umożliwić zmiany  i poprawki po wielu godzinach od stylizacji. Pasta idealna dla krótkich fryzur!

70 zł/85g

Sea Salt Texture Spray - spray nadający  włosom plażowy wygląd

Lekka mgiełka, która nadaje włosom objętość i naturalną teksturę. Tworzy perfekcyjny efekt włosów układanych przez morską bryzę, zachowując jednocześnie ich naturalną sprężystość i strukturę.

Reklama

70 zł/200 ml

Give Me Clean Hair - suchy szampon

Teraz dłużej niż kiedykolwiek możesz cieszyć się świeżymi włosami! Ten suchy szampon to prosty i szybki sposób na  odświeżenie fryzury: usuwa nadmiar sebum przywracając włosom ich naturalną teksturę i objętość.

70 zł/208 ml


INTERIA.PL/materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy