"Beauty Express. Mistrzynie makijażu": Makijaż monochromatyczny

Cztery uczestniczki, 30 minut, 500 złotych na zakupy i... bardzo trudne zadanie! W najnowszym odcinku programu "Beauty Express. Mistrzynie makijażu" młode wizażystki będą musiały wykonać makijaż monochromatyczny.

Aleksandra Szwed świetnie wygląda w makijażu monochromatycznym
Aleksandra Szwed świetnie wygląda w makijażu monochromatycznym Artur ZawadzkiReporter

Makijaż monochromatyczny można opisać w skrócie trzema słowami: kolor, oszczędność, pomysł. Najważniejszy jest pomysł i to właśnie kreatywność i świeżość jurorzy programu cenią sobie najbardziej! Nie bez znaczenia jest kolor - makijaż monochromatyczny opiera się na jednym wybranym odcieniu, który aplikowany jest zarówno na powieki jak i na usta i policzki. Taki makijaż to również spora oszczędność czasu - można go wykonać przy użyciu jednego kosmetyku! Jak to zrobić? 

Odpowiedź już w najbliższy czwartek na kanale Polsat Cafe - jedna z uczestniczek programu wykona pełen makijaż tylko za pomocą świetlistego błyszczyku! Jurorzy będą pod wrażeniem!

Makijaż monochromatyczny od lat cieszy się sporą popularnością zarówno wśród gwiazd jak i influencerek beauty i wizażystek - znalazłyśmy dla was kilka inspiracji prosto z Instagrama, co o nich myślicie?

***Bądź pierwsza i zobacz fragment najnowszego odcinka***

"Beauty Express. Mistrzynie makijażu: Makijaż monochromatyczny Polsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas