Cece of Sweden ARGAN

Niezwykle wysoka zawartości witaminy E zapewniająca naszym włosom wyjątkową pielęgnację i nawilżenie. Do tego działanie regenerujące przywracające kosmykom piękny i zdrowy wygląd oraz zapobieganie rozdwajaniu się końcówek włosów. Mowa naturalnie o właściwościach pielęgnacyjnych oleju arganowego zawartego w kosmetykach Cece of Sweden. W jesienne chłody poprawią one stan naszych włosów, ich żywotność, a do tego zneutralizują efekt puszenia.

Cece of Sweden ARGAN
Cece of Sweden ARGAN materiały prasowe

Maska z olejkiem arganowym głęboko i długotrwale nawilża włókno włosa, wzmacnia go i nadaje mu elastyczność zapobiegając utracie jego wilgotności. Po jej użyciu włosy pozostają odżywione, miękkie i lśniące. Sposób użycia: Niewielką ilość rozprowadź na wilgotnych, umytych szamponem włosach unikając bezpośredniej aplikacji na skórę głowy. Pozostaw na 3-5 minut, dokładnie spłucz.

Maska z olejkiem arganowym
Maska z olejkiem arganowym materiały prasowe

Cena: 32 zł/ 250 ml

Serum z olejkiem arganowym intensywnie nawilża oraz wzmacnia włosy pozostawiając je miękkie, elastyczne i lśniące. Szczególnie polecany do rozdwojonych i przesuszonych końcówek. Sposób użycia: Po wysuszeniu włosów rozetrzyj w dłoniach kilka kropli i rozprowadź na pasmach włosów lub nałóż na same końcówki. Nie spłukuj.

Serum z olejkiem arganowym
Serum z olejkiem arganowym materiały prasowe

Cena: 20 zł/ 75 ml

materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas