Chłodząca maska oczyszczająca od Galenic

​Stres, zanieczyszczenie środowiska i promieniowanie UV głęboko uszkadzają naszą skórę, działając po cichu i podstępnie i nie można temu zapobiec. Dlatego właśnie warto o siebie zadbać, na chwilę zwolnić tempo i odetchnąć od codzienności!

Chłodząca maska oczyszczająca od Galenic
Chłodząca maska oczyszczająca od Galenic INTERIA.PL/materiały prasowe

Nie ma nic lepszego niż chwila relaksu, prawdziwego odpoczynku dla ciała i dla ducha. Maski, cenione za wyjątkowe właściwości, kryją w sobie sekret piękna, a ich dobroczynne działanie można obserwować na wielu poziomach:

- pozwalają na chwilę przerwy, odpoczynku i relaksu

- pomagają stymulować wszystkie zmysły

- dostarczają aktywnych składników w skoncentrowanej formie i pielęgnują skórę narażoną na codzienne działanie szkodliwych czynników zewnętrznych.

Rezultaty są widoczne natychmiast po zastosowaniu, nie tylko w wyglądzie skóry, ale również w poprawie ogólnego samopoczucia. Maski to kosmetyczny "must-have", sposób, aby podarować sobie chwilę relaksu w domowym SPA - wystarczy nałożyć maskę, która zadba o ciebie kompleksowo!

Zalety termoterapii w pielęgnacji skóry

Trzy różne produkty z serii MASQUES DE BEAUTÉ, które działają niezależnie i doskonale wzajemnie się uzupełniają, są zamknięte w jednocześnie zaskakującej i skutecznej formule, gdyż różnica temperatur może wpłynąć na osiągnięcie doskonałej, promieniującej zdrowiem skóry. Rozgrzewająca maska detoksykująca zaledwie w kilka minut intensywnie oczyszcza skórę. Chłodząca maska oczyszczająca oczyszcza i matuje skórę, którą następnie silnie nawilża. Orzeźwiająca maska nawilżająca - chwila prawdziwej rozkoszy dla zmysłów, niepowtarzalne doznania dla skóry i efekty, które są widoczne już po pierwszym użyciu.

Zabieg w trzech krokach

Nie ma lepszego sposobu na rozpieszczanie naszej skóry, a przede wszystkim zapewnienie jej odświeżenia i rewitalizacji, niż kompletny rytuał, który składa się z trzech następujących po sobie kroków.

- W pierwszym rozgrzewająca maska detoksykująca odblokuje pory i oczyści skórę

- Chłodząca maska oczyszczająca zapewni jej odświeżenie, ujędrnienie i ogólną poprawę struktury

- Orzeźwiająca maska nawilżająca zadba o prawdziwy komfort nawilżenia

INTERIA.PL/materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas